НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 червня 2011 року N 1263

Про державну реєстрацію ТОВ "МК-Дістріб'юшн", м. Монастирище Черкаської обл., як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "МК-Дістріб'юшн", м. Монастирище (юридична адреса: вул. Черняховського, буд. 10, м. Монастирище, Черкаська обл.; фактична адреса: вул. І. Франка, буд. 25/40, м. Київ, 01030; директор Міхеєв Денис Вікторович), про державну реєстрацію ТРО як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради N 1709 від 28.11.2007, Національна рада вирішила:

1. Здійснити державну реєстрацію ТОВ "МК-Дістріб'юшн", м. Монастирище, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Внести "МК-Дістріб'юшн", м. Монастирище, до Державного реєстру телерадіоорганізацій України.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003, видати ТОВ "МК-Дістріб'юшн", м. Монастирище, рахунок на сплату коштів за оформлення Свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

4. Видати ТОВ "МК-Дістріб'юшн", м. Монастирище, Свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши:

вид діяльності: дистриб'ютор телерадіопрограм.

5. Зобов'язати ТОВ "МК-Дістріб'юшн", м. Монастирище, у разі укладання нових угод, договорів (отримання нових дозволів) з правовласниками або втрати прав на розповсюдження програм (телерадіопрограм) за наявними угодами (договорами, дозволами), у десятиденний термін повідомити Національну раду письмово з обов'язковим доданням копії документа, що підтверджує вищезазначені зміни (факти) їх повноважень.

6. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та управління бухгалтерської служби.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали