НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2012 року N 261

Про державну реєстрацію ТОВ "Продакшн студія "Реальна економіка", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Продакшн студія "Реальна економіка", м. Київ (юридична та фактична адреси: проспект 40-річчя Жовтня, буд. 94/1, оф. 37, м. Київ, 01135, директор Зайковський Антон Анатолійович), про державну реєстрацію ТРО як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради N 1709 від 28.11.2007, Національна рада вирішила:

1. Здійснити державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю "Продакшн студія "Реальна економіка", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003, видати Товариству з обмеженою відповідальністю "Продакшн студія "Реальна економіка", м. Київ, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Видати Товариству з обмеженою відповідальністю "Продакшн студія "Реальна економіка", м. Київ, свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши:

вид діяльності: студія-виробник.

4. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та управління бухгалтерської служби.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали