НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 червня 2011 року N 1225

Про державну реєстрацію ТОВ "Радіо Херсон", м. Херсон, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Радіо Херсон", м. Херсон (юридична та фактична адреси: просп. Сенявіна, буд. 144, корп. 1, кв. 79, м. Херсон, 73000; генеральний директор Ткач Олексій Олександрович), про державну реєстрацію ТРО як суб'єкта інформаційної діяльності, на підставі рішення Національної ради N 1709 від 28.11.2007, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Зареєструвати ТОВ "Радіо Херсон", м. Херсон, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003, видати ТОВ "Радіо Херсон", м. Херсон, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Видати ТОВ "Радіо Херсон", м. Херсон, свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши:

вид діяльності: студія-виробник.

4. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та управління бухгалтерської служби.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали