НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 грудня 2011 року N 2714

Про державну реєстрацію ТОВ "Сі Ті Плекс", м. Сімферополь, АР Крим, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Сі Ті Плекс", м. Сімферополь, АР Крим (юридична та фактична адреси: пров. Спартака, буд. 47, м. Сімферополь, АР Крим, 95013; директор Нізовой Валерій Іванович), про державну реєстрацію телерадіоорганізації як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради N 1709 від 28.11.2007, Національна рада вирішила:

1. Здійснити державну реєстрацію ТОВ "Сі Ті Плекс", м. Сімферополь, АР Крим, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003, видати ТОВ "Сі Ті Плекс", м. Сімферополь, АР Крим, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Видати ТОВ "Сі Ті Плекс", м. Сімферополь, АР Крим, свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши:

вид діяльності: студія-виробник.

4. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та управління бухгалтерської служби.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали