ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.08.2011 р. N 429

Про додаткові заходи щодо додержання прикордонного режиму

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 N 1147 "Про прикордонний режим", від 3 серпня 1998 року N 1199 "Про контрольовані прикордонні райони", від 18 січня 1999 року N 48 "Про затвердження Порядку здійснення координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань додержання режимів на державному кордоні", з метою забезпечення додержання прикордонного режиму в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі:

1. З метою охорони території області від занесення з території Республіки Молдова збудників карантинних хвороб тварин, занесення або самостійного поширення з-за кордону карантинних об'єктів, рослин уздовж державного кордону в межах прикордонної смуги встановити профілактичну смугу:

на річковій ділянці - 100 метрів від урізу води вглиб території України;

на сухопутній ділянці - 50 метрів від лінії територіального розподілу між Україною та Республікою Молдова вглиб території України.

2. Затвердити заходи щодо здійснення на території профілактичної смуги уздовж державного кордону контролю за санітарно-карантинним, ветеринарним, фітосанітарним та екологічним станом, що додаються.

3. Звернути увагу голів Могилів-Подільської (Гоцуляк М. В.), Піщанської (Жердецька С. Г.), Ямпільської (Волошин В. А.) райдержадміністрацій, начальників Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства (Бондар А. О.), Головного управління Держкомзему у Вінницькій області (Коник О. М.), Державної екологічної інспекції у Вінницькій області (Дубовий Ю. В.), що авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, полювання, водокористування у прикордонній смузі здійснюється за погодженням з Могилів-Подільським прикордонним загоном.

4. Головам Могилів-Подільської (Гоцуляк М. В.), Піщанської (Жердецька С. Г.), Ямпільської (Волошин В. А.) райдержадміністрацій привести у відповідність до вимог чинного законодавства та з цим розпорядженням раніше прийняті рішення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15.08.2011 N 429


ЗАХОДИ
щодо здійснення на території профілактичної смуги уздовж державного кордону контролю за санітарно-карантинним, ветеринарним, фітосанітарним та екологічним станом

1. Обстеження у прикордонній смузі земель сільськогосподарського призначення та сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану.

Державна інспекція з карантину рослин по Вінницькій області
Протягом вегетаційного періоду


2. Проведення державного нагляду суб'єктів господарювання за дотриманням карантинного режиму та фітосанітарних правил при здійсненні господарської діяльності у прикордонних районах.

Державна інспекція з карантину рослин по Вінницькій області
Постійно


3. Забезпечення фітосанітарного контролю імпортних об'єктів регулювання, що переміщуються через пункти пропуску на державному кордоні.

Державна інспекція з карантину рослин по Вінницькій області
Постійно


4. Забезпечення організації та контролю за проведенням землевласниками та землекористувачами своєчасних заходів з локалізації наявних вогнищ амброзії полинолистої.

Державна інспекція з карантину рослин по Вінницькій області
Постійно


5. Недопущення ввезення на територію області тварин, сировини, харчових продуктів, іншої продукції тваринного походження без попереднього вивчення епізоотичної ситуації у країнах або регіонах, з яких їх ввезено, та відповідного висновку органів державної ветеринарної медицини.

Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області
Постійно


6. Здійснення постійного моніторингу проявів найнебезпечніших хвороб тварин та вжиття відповідних заходів щодо їх локалізації.

Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області
Постійно


7. Здійснення на відповідній території комплексу заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням тварин.

Головне управління ветеринарної медицини у Вінницькій області
Постійно


8. Здійснення заходів з моніторингу дотримання заборони на:

розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво;

зберігання та застосування пестицидів і добрив;

влаштування літніх таборів для худоби;

будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;

миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;

влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації.

Вінницька обласна санітарно-епідеміологічна станція, Могилів-Подільський прикордонний загін
Постійно


9. Вжиття заходів реагування на виявлені під час моніторингу порушення, в межах своєї компетенції.

Вінницька обласна санітарно-епідеміологічна станція
Постійно


10. Вжиття заходів щодо перевірки стану земель у прикордонній смузі на предмет засмічення та забруднення їх громадянами та суб'єктами господарювання, законності забудови в межах прибережнозахисної смуги водних об'єктів та р. Дністер.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, Могилів-Подільський прикордонний загін
Постійно


11. Перевірка законності забудови в межах прибережнозахисної смуги водних об'єктів та р. Дністер.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, Могилів-Подільський прикордонний загін
Постійно


12. Перевірка дотримання природоохоронного законодавства у профілактичній смузі.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, Могилів-Подільський прикордонний загін
Постійно

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали