ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.06.2011 р. N 496

Про додаткові заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12.05.2011 N 3351-VI "Про Рекомендації парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді" (Рекомендація N 3351-VI), з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2011 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування, збереження життя та здоров'я:

1. Затвердити додаткові заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році (далі - заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

2.1. Забезпечити організацію виконання додаткових заходів.

2.2. Про проведену роботу інформувати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації до 10 листопада 2011 року.

3. Управлінню у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації з організації оздоровлення та відпочинку дітей і про стан виконання цього розпорядження інформувати Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України до 30 листопада 2011 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови обласної державної адміністрації Гочу П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
29.06.2011 N 496

ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ
щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році

1. Забезпечити своєчасне проведення процедур закупівлі з метою надання послуг із оздоровлення та відпочинку дітей.

Управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, облдержадміністрації

Червень - липень 2011 року

2. Вжити заходів щодо збереження життя і здоров'я дітей під час перебування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, забезпечення якісними продуктами харчування, лікарськими засобами, а також створення належних умов їх проживання.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, обласна санітарно-епідеміологічна станція, райдержадміністрації, директори оздоровчих закладів

Червень - серпень 2011 року

3. Сприяти організації в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку змістовного дозвілля: проведення культурно-масових, фізкультурно-спортивних заходів тощо.

Управління культури, освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, з питань туризму, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласний центр "Спорт для всіх", директори оздоровчих закладів, райдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

4. Залучати молодіжні та дитячі громадські організації до участі в патріотично-виховній, культурно-просвітницькій, спортивній та краєзнавчій роботі з дітьми в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Управління культури, освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, з питань туризму, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласний центр "Спорт для всіх", директори оздоровчих закладів, райдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

5. Створити єдиний регіональний централізований реєстр дітей пільгових категорій, зокрема тих, які потребують оздоровлення та відпочинку.

Управління у справах сім'ї та молоді, служба у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

До 15 жовтня 2011 року

6. Вжити заходів щодо розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, не допускати скорочення їх кількості, перепрофілювання та використання не за призначенням.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації

Червень - жовтень 2011 року

7. Провести у 2011 році державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку комунальної чи приватної форми власності відповідно до законодавства.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

8. Забезпечити підтримку діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку шляхом надання пільг із оплати комунально-побутових послуг, придбання продуктів харчування.

ВАТ "Тернопільобленерго", райдержадміністрації

Червень - жовтень 2011 року

9. Сприяти отриманню дитячими закладами оздоровлення та відпочинку державних актів на право постійного користування земельними ділянками.

Головне управління Держкомзему в області, райдержадміністрації

Червень - жовтень 2011 року

10. Проводити безоплатний медичний огляд працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, обласна санітарно-епідеміологічна станція, райдержадміністрації

Червень - серпень 2011 року

 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали