ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2011 р. N Р-437/0/3-11

Про додаткові заходи щодо реформування і розвитку житлово-комунального господарства

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою реалізації основних завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки, затвердженої Законом України від 24 червня 2004 року N 1869-IV, та Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Дніпропетровської області на 2010 - 2014 роки, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 14.05.2010 N 708-24/V:

1. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам:

1.1. До 15 липня 2011 року розробити та надати на погодження до облдержадміністрації короткострокові плани першочергових заходів з реформування у сфері надання житлово-комунальних послуг, спрямовані на поступову оптимізацію тарифів, покращення якості послуг та рівня розрахунків за їх споживання, створення умов для функціонування та розвитку ОСББ.

1.2. До 1 жовтня 2011 року з метою удосконалення системи збору платежів за житлово-комунальні послуги та створення зручного, прозорого для населення доступу до інформації про складові тарифів, алгоритм нарахування, заборгованість та інше запровадити інформаційно-розрахункові центри та електронні інформаційно-аналітичні системи на базі мережі Інтернет.

1.3. Протягом 2011 року вжити заходів:

стосовно реформування існуючої системи з обслуговування житлового фонду шляхом надання доступу на цей ринок приватним та керуючим компаніям, створення всіх умов для функціонування та поширення ОСББ;

щодо проведення інвентаризації меж земельних ділянок прибудинкових територій;

стосовно будівництва та благоустрою контейнерних майданчиків зі збору твердих побутових відходів;

щодо роздільного збору твердих побутових відходів;

стосовно паспортизації діючих полігонів твердих побутових відходів, у разі необхідності - розробки проектно-кошторисної документації на будівництво нових полігонів, сортувальних, перезавантажувальних станцій і сміттєпереробних заводів.

1.4. Передбачати в місцевих бюджетах кошти на проведення капітальних ремонтів житлових будинків, у яких функціонують або створюються ОСББ, та на оплату реєстрації ОСББ.

1.5. До 1 жовтня 2011 року затвердити оптимізовані схеми теплопостачання, водопостачання та водовідведення населених пунктів, відповідно до яких після затвердження розробити проектно-кошторисну документацію на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об'єктів теплового та водопровідно-каналізаційного господарства.

1.6. Забезпечити реалізацію Закону України "Про державно-приватне партнерство".

1.7. Внести зміни до місцевих програм енергоефективності, відповідно до чого вжити заходів щодо скорочення використання енергоресурсів.

1.8. Розглянути доцільність виведення плати за вивезення твердих побутових відходів із тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в окремий платіж.

1.9. До 5 числа кожного місяця інформувати управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації про вжиті заходи.

2. Управлінню преси та інформації облдержадміністрації висвітлювати хід виконання зазначених вище завдань у засобах масової інформації.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали