ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.07.2011 р. N 547

Про додаткові заходи з нагоди вшанування пам'яті 70-х роковин трагедії "Бабиного Яру" в області

Відповідно до резолюції Прем'єр-міністра України від 21.06.2011 N 29489/3/1-11 про виконання Плану заходів до 70-х роковин трагедії Бабиного Яру та з метою донесення до громадськості об'єктивної інформації про трагічні події минулого:

1. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради забезпечити на території області всеукраїнську хвилину мовчання у день вшанування пам'яті 70-х роковин трагедії Бабиного Яру 29 вересня 2011 року.

2. Управлінню культури облдержадміністрації, обласній інспекції охорони пам'яток історії та культури, райдержадміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради спільно з управліннями МВСУ, СБУ в Тернопільській області упродовж 2011 року провести на території області реєстр місць масових розстрілів євреїв України.

3. Про стан реалізації заходів інформувати Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації до 15 жовтня 2011 року.

4. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації забезпечити координацію роботи, узагальнення матеріалів і про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 1 листопада 2011 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали