Додаткова копія: Про договірні відносини

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.01.2018 р. N 55-0008/5038

Операційний департамент

Банкам України, що ліквідуються (за списком)
Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Про договірні відносини

Національний банк України доводить до відома, що з метою оптимізації договірної роботи в Національному банку України та удосконалення процесів надання послуг рішенням Правління Національного банку України від 28 грудня 2017 року N 852-рш (Рішення N 852-рш) затверджено Публічну пропозицію Національного банк України на укладення Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Національним банком України (далі - Публічна пропозиція).

Публічна пропозиція (Рішення N 852-рш) розміщена на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

Відповідно до вимог підпункту 3 пункту 3 Публічної пропозиції (Рішення N 852-рш), з 01 березня 2018 року Національний банк України забезпечить встановлення договірних відносин з новими клієнтами шляхом приєднання їх до Публічної пропозиції.

Національний банк України відповідно до статей 638 та 641 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію (Рішення N 852-рш) на укладення Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Національним банком України з метою встановлення з банками договірних взаємовідносин сторін щодо надання Національним банком України таких послуг, зокрема:

із банківського обслуговування з використанням програмного комплексу "Клієнт банку - Банк";

із відкриття, використання і закриття накопичувального рахунку для здійснення процедури ліквідації банку;

із відкриття, використання і закриття банківського рахунку для здійснення процедури з управління непроданими активами банків України.

Публічна пропозиція набирає чинності для клієнта із дня підписання ним Заяви про приєднання до умов Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Національним банком України (Рішення N 852-рш), якщо інше не передбачено умовами Договору або зазначено Заявою про приєднання та діє до прийняття сторонами чи однією із сторін рішення про його розірвання або до дня офіційного оприлюднення Національним банком України заяви про відкликання цієї Публічної пропозиції (Рішення N 852-рш) в цілому чи в частині на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

З Публічною пропозицією (Рішення N 852-рш) та Умовами надання послуг, зокрема, з банківського обслуговування з використанням програмного комплексу "Клієнт банк - Банк", з відкриття, використання і закриття накопичувального рахунку для здійснення процедури ліквідації банку та відкриття, використання і закриття банківського рахунку для здійснення процедури з управління непроданими активами банків України можна ознайомитися для врахування / використання в роботі на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України (за посиланням https://bank.gov.ua/control/uk/publish/category?cat_id=42599955).

У разі виникнення питань прохання звертатись до Операційного департаменту за тел. 0 800 505 240, (044) 230 16 16 або за адресою електронної поштової скриньки cs@bank.gov.ua.

 

Директор Операційного департаменту
Національного банку України

С. М. Подік
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали