ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.10.2011 р. N 1932

Київ

Про доповнення Адресного переліку будівель та споруд приватної, колективної і державної форми власності, на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів, покрівель будівель та споруд, благоустрою прибудинкових територій в рамках підготовки міста Києва до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", керуючись рішенням Київської міської ради від 08.02.2007 N 61/722 "Про Угоду з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2010 - 2012 року з футболу":

1. Доповнити Адресний перелік будівель та споруд приватної, колективної і державної форми власності, на яких будуть проводитись роботи з капітального ремонту фасадів, покрівель будівель та споруд, благоустрою прибудинкових територій в рамках підготовки міста Києва до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08.09.2011 N 1640 "Про капітальний ремонт фасадів, покрівель будівель та споруд приватної, колективної і державної форми власності, благоустрій прибудинкових територій у місті Києві до Євро 2012 року і виготовлення паспортів опорядження та відновлення фасадів будинків" (Розпорядження N 1640), позицією 7 такого змісту:

"

7

вул. Червоноармійська

57/3

Товариство "Знання" України

"

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали