РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 6 липня 1963 року N 781

м. Київ

Про доповнення Переліку документів, на підставі яких вчиняються нотаріальні виконавчі написи на стягнення грошей та майна

Відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 24 червня 1963 р. N 707 "Про порядок стягнення заборгованості за дрібні недостачі, визнаної матеріально-відповідальними працівниками" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Доповнити затверджений постановою РНК УРСР від 9 серпня 1944 р. N 1016 /ЗП УРСР 1944 р., ст. 18/ Перелік документів, на підставі яких вчиняються нотаріальні виконавчі написи на стягнення грошей та майна, пунктом 39 такого змісту:

"39. Стягнення з матеріально-відповідальних працівників державних, кооперативних і громадських організацій, підприємств та установ заборгованості за дрібні недостачі в разі звільнення цих працівників і видачі ними зобов'язань про погашення зазначеної заборгованості - на підставі:

а) підписаної адміністрацією організації, підприємства або установи довідки про суму, яку належить стягнути;

б) письмового зобов'язання працівника".

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

І. СЕНІН

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали