ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 лютого 2012 року N 38

Про доповнення Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Доповнити План підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Держкомтелерадіо України від 14 грудня 2011 року N 354, пунктами 3 - 5 згідно з додатком.

2. Департаменту інформаційної політики (Червак Б. О.) разом з фінансово-економічним департаментом (Бартош Н. В.), департаментом видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) та департаментом телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.) забезпечити своєчасне виконання пунктів 3 - 5 Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Мураховського А. Л.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 

Додаток
до наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України
13.02.2012 N 38

Доповнення до Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Центральні органи виконавчої влади, установи та організації, що розроблятимуть регуляторний акт

Строк подання проекту регуляторного акта до Кабінету Міністрів України та строк затвердження проекту регуляторного акта (для власних нормативно-правових актів)

3.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення"

Відповідно до регіонального плану цифрової наземної радіомовної служби у смугах частот 174 - 230 МГц і 470 - 862 МГц ("Женева-2006"), затвердженого угодою країн - членів Міжнародного союзу електрозв'язку, Україна повинна перейти з аналогового на цифрове телерадіомовлення до 17 червня 2015 року. Пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року N 1085 "Про затвердження Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення" передбачено вирішити питання забезпечення доступу населення до загальнонаціональних програм мовлення у цифровому форматі. Отже, з метою забезпечення відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) окремих категорій громадян приймачами-декодерами розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України.

Держкомтелерадіо України, Мінфін України, Мінекономрозвитку України, Мінсоцполітики України, Мінінфраструктури України, Мін'юст України

I квартал 2012 року

4.

Проект наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України "Про затвердження Порядку оформлення подання Держкомтелерадіо України для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні працівників іноземних засобів масової інформації"

Відповідно до частини 11 статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (Закон N 3773-VI) підставою для видачі посвідки на тимчасове проживання у випадку, передбаченому частиною одинадцятою статті 4 цього Закону (Закон N 3773-VI), є заява іноземця або особи без громадянства, дійсний поліс медичного страхування, звернення іноземного засобу масової інформації та подання відповідного державного органу, відповідального за реалізацію державної політики в інформаційній та видавничій сферах. У зв'язку з цим та згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 567 "Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію" (Постанова N 567) потребує розроблення та затвердження Порядок оформлення подання Держкомтелерадіо України для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні працівників іноземних засобів масової інформації.

Держкомтелерадіо України, Мінекономрозвитку України, МВС України, МЗС України, Мін'юст України

I квартал 2012 року

5.

Проект наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України "Про затвердження стандартів надання безоплатних адміністративних послуг"

Відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2009 N 597 "Про затвердження Порядку визначення обсягу книжкової продукції державною мовою, підготовка, випуск та/або розповсюдження якої здійснюються вітчизняними видавництвами і підприємствами розповсюдження книжкової продукції, для укладення договорів оренди приміщень" Держкомтелерадіо України надається безоплатна адміністративна послуга з видачі довідки про випуск та/або розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою. Відповідно до частини 11 статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (Закон N 3773-VI) та абзацу тринадцятого підпункту 3 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 567 "Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію" (Постанова N 567) Держкомтелерадіо України передбачається надання безоплатних адміністративних послуг, а саме: погодження звернення іноземного засобу масової інформації для оформлення довгострокової візи та оформлення подання для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні працівників іноземних засобів масової інформації. На виконання пункту 2 Плану заходів щодо реформування системи надання адміністративних послуг, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 N 1076 (План N 1076-р), необхідно затвердити адміністративні послуги, які безоплатно надаються Держкомтелерадіо України, та стандарти надання таких послуг.

Держкомтелерадіо України, Мінекономрозвитку України, Мін'юст України

I півріччя 2012 року

 

Начальник відділу
законопроектної роботи

Г. М. Красноступ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали