КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 408/6624

Про дозвіл на демонтаж та списання нежилого приміщення ТП-1101 на вул. Пирогова / Б. Хмельницького, 2/37, літ. "Б" у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київради від 19.07.2005 N 816/3391 "Про затвердження Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва" (із змінами та доповненнями), враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців" (лист від 14.03.2011 N Д01/233), Київська міська рада вирішила:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців" дозвіл на демонтаж нежилого приміщення ТП-1101 площею 26,1 кв. м (РУ 10 кВ ТА-1101) за адресою: вул. Пирогова / Б. Хмельницького, 2/37, літ. "Б" у Шевченківському районі міста Києва, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва та передане у володіння та користування ПАТ "Київенерго" відповідно до рішення Київської міської ради від 27.01.2005 N 32/2608, за умови будівництва нової трансформаторної підстанції та передачі її приміщення до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців" у встановленому порядку безоплатно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва приміщення прибудованої будівлі РП/ТП-10/0,4 кВ за адресою: вул. Пирогова / Б.Хмельницького, 2/37, літ. "Б" у Шевченківському районі міста Києва, після будівництва та введення такої будівлі в експлуатацію, як компенсацію за нежиле приміщення ТП-1101, демонтоване згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Встановити, що новозбудоване приміщення прибудованої будівлі РП/ТП-10/0,4 кВ за адресою: вул. Пирогова / Б. Хмельницького, 2/37, літ. "Б" у Шевченківському районі міста Києва повинно бути площею не меншою за площу нежилого приміщення ТП-1101, вказаного у пункті 1 цього рішення.

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити організаційно-правових заходів щодо прийняття новозбудованого приміщення прибудованої будівлі РП/ТП-10/0,4 кВ за адресою: вул. Пирогова / Б. Хмельницького, 2/37, літ. "Б" у Шевченківському районі міста Києва до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передачі її у володіння та користування ПАТ "Київенерго".

5. Публічному акціонерному товариству "Київенерго" списати з балансу в установленому порядку нежиле приміщення ТП-1101, вказане в пункті 1 цього рішення, після передачі товариством з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців" приміщення нової трансформаторної підстанції до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали