КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1001/7237

Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статті 140 Конституції України, статті 14 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 3, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 24 Закону України "Про органи самоорганізації населення", рішення Київської міської ради від 26.09.2002 N 10/170 "Про органи самоорганізації населення в місті Києві", враховуючи заяву ініціативної групи про створення органу самоорганізації населення від 04.11.2011 N 29/233-КО-19386, протокол зборів жителів за місцем проживання по ініціюванню створення органу самоорганізації населення від 20.10.2011 та список учасників зборів жителів за місцем проживання, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити створити орган самоорганізації населення та визначити його назву - "Вуличний комітет "Андріївський узвіз".

2. Визначити, що орган самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" діє в межах території будинків NN 2, 2-б, 2-в, 3, 11, 22-а, 30, 34 на Андріївському узвозі у Подільському районі м. Києва.

Згідно з протоколом зборів жителів за місцем проживання від 20.10.2011 на території діяльності органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" мешкає на законних підставах (зареєстровано за місцем проживання) 201 житель, у тому числі 178 жителів, які мають право голосу станом на 20.10.2011.

3. Основними напрямками діяльності органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" у Подільському районі м. Києва є:

3.1. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення у межах Конституції і законів України.

3.2. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.

3.3. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку території діяльності органу самоорганізації населення, інших місцевих програм.

4. Надати органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" у межах території його діяльності такі власні повноваження:

4.1. Представляти разом з депутатами Київради інтереси жителів у Київраді, місцевих органах виконавчої влади.

4.2. Сприяти додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень Київради та її виконавчих органів, розпоряджень Київського міського голови, рішень, прийнятих місцевими референдумами.

4.3. Вносити у встановленому порядку пропозиції до проектів програм соціально-економічного і культурного розвитку, бюджету міста Києва.

4.4. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо охорони навколишнього природного середовища, проведенні робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані прибудинкових територій, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо.

4.5. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо ремонту приміщень загального користування із дотриманням встановленого законодавством порядку проведення таких робіт.

4.6. Здійснювати контроль за якістю надання громадянам, які мешкають у житлових будинках на території діяльності органу самоорганізації населення, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у житлових будинках ремонтних робіт.

4.7. Надавати допомогу навчальним закладам, закладам та організаціям культури, фізичної культури і спорту у проведенні культурно-освітньої, спортивно-оздоровчої та виховної роботи серед населення, розвитку художньої творчості, фізичної культури і спорту; сприяти збереженню культурної спадщини, традицій народної культури, охороні пам'яток історії та культури, впровадженню в побут нових обрядів.

4.8. Організовувати допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, сім'ям загиблих воїнів, партизанів та військовослужбовців, малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, а також самотнім громадянам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, вносити пропозиції з цих питань до Київради.

4.9. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні ними протипожежних заходів, організовувати вивчення населенням правил пожежної безпеки, брати участь у здійсненні громадського контролю за додержанням вимог пожежної безпеки.

4.10. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку.

4.11. Розглядати звернення громадян, вести прийом громадян.

4.12. Вести облік громадян за віком, місцем роботи чи навчання, які мешкають у межах території діяльності органу самоорганізації населення.

4.13. Сприяти депутатам Київради в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян і проведенні іншої роботи з мешканцями.

4.14. Інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.

5. Орган самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" набуває власних повноважень після його легалізації в порядку, встановленому статтею 13 Закону України "Про органи самоорганізації населення".

6. Органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" в місячний термін після державної реєстрації направити до секретаріату Київради копії таких реєстраційних документів: положення про орган самоорганізації населення, свідоцтва про реєстрацію у виконавчому органі Київради (Київській міській державній адміністрації), свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про ідентифікаційний код (ЄДРПОУ), списку персонального складу членів органу самоорганізації населення.

7. Контроль за фінансовою діяльністю органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Андріївський узвіз" у межах своїх повноважень здійснюють Київська міська рада та виконавчий орган Київради (Київська міська державна адміністрація).

8. Це рішення Київради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики і на виконавчий орган Київради (Київську міську державну адміністрацію).

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали