МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2011 року N 1270

Про фінансування міжнародної науково-практичної конференції

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" наказую:

1. Внести зміни до пункту 10 розподілу коштів, передбачених для фінансування у 2011 році міжнародних наукових заходів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 29.04.2011 N 413, виклавши його в такий редакції:

"10.

Міжнародна науково-практична конференція "Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп'ютерними технологіями - головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти"

Сумський державний університет

грудень 2011 р.

326,0".

2. Сумському державному університету (Васильєв А. В.) - виконавцю заходу, забезпечити проведення Конференції відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки розвитку інфраструктури у сфері наукової діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. N 273 (Постанова N 273).

3. Управлінню міжнародного співробітництва (Божков А. Д.) забезпечити підготовку договору на фінансування Конференції до підписання.

4. Департаменту наукової діяльності та ліцензування (Якименко О. В.) забезпечити фінансування Конференції в обсязі 326,0 тисяч гривень (триста двадцять шість тисяч гривень) за рахунок коштів Державного бюджету України за бюджетною програмою 2201340 "Фінансова підтримка розвитку інфраструктури у сфері наукової діяльності".

5. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Стиренко Л. М.) забезпечити перерахування бюджетних коштів виконавцю заходу згідно з документами, поданими департаментом наукової діяльності та ліцензування.

6. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відповідну відмітку у справах архіву в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

Є. М. Суліма

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали