ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.01.2012 р. N 86

Київ

Про функціонування пересувного атракціону "Київська карусель" та екскурсійного потяга на вулиці Хрещатик

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу ТОВ "Атракціон-Сервіс" щодо функціонування з 16 січня до 10 травня 2012 року пересувного атракціону "Київська карусель" на вулиці Хрещатик (площа біля Пасажу), а також екскурсійного потяга (в робочі дні - по тротуарній частині вулиці Хрещатик, у вихідні та святкові дні - по проїжджій частині вулиці Хрещатик) від Майдану Незалежності до Бессарабської площі.

2. Взяти до відома, що відповідальність за безпечну експлуатацію обладнання та безпеку відвідувачів пересувного атракціону "Київська карусель", а також екскурсійного потяга взяло на себе ТОВ "Атракціон-Сервіс".

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку з 16 січня до 10 травня 2012 року під час функціонування пересувного атракціону "Київська карусель" на вулиці Хрещатик (площа біля Пасажу), а також екскурсійного потяга (в робочі дні - по тротуарній частині вулиці Хрещатик, у вихідні та святкові дні - по проїжджій частині вулиці Хрещатик) від Майдану Незалежності до Бессарабської площі.

4. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити заходи безпеки під час функціонування атракціону.

5. ТОВ "Атракціон-Сервіс" забезпечити дотримання правил благоустрою під час підготовки та проведення заходів на вулиці Хрещатик з 09.00 16 січня 2012 року до 24.00 10 травня 2012 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали