ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/41

Про геологічну пам'ятку природи місцевого значення "Балка "Кривенький Яр"

Рішенням виконкому Ворошиловградської обласної ради "Про мережу територій та об'єктів природно-заповідного фонду області" від 28.08.84 N 247 було затверджено геологічну пам'ятку природи місцевого значення "Балка "Кривенький Яр" площею 5,0000 га. Технічною документацією з інвентаризації земель та встановленню меж в натурі (на місцевості) території природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення геологічної пам'ятки природи місцевого значення "Балка Кривенький Яр", яка розташована на території Лутугинського району Луганської області, розробленою ТОВ "Землевпорядна фірма "Лан", було встановлено, що площа геологічної пам'ятки природи місцевого значення "Балка "Кривенький Яр" складає 6,9000 га.

З метою уточнення площі об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, розглянувши клопотання обласної держадміністрації від 04.05.2011 N 1/9-2381, відповідно до ч. 3 ст. 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", керуючись п. 24 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1. Визначити, що площа геологічної пам'ятки природи місцевого значення "Балка "Кривенький Яр", розташованої на території, яка, за даними державного земельного кадастру, враховується в Іллірійській сільській раді Лутугинського району Луганської області, становить 6,9000 га.

2. В десятиденний термін з моменту прийняття даного рішення забезпечити його опублікування у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" та на офіційному сайті Луганської обласної ради.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали