ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 березня 2012 року N 110

Про готовність дорожніх господарств до пропуску льодоходу та весняної повені 2012 року

Перевірками, проведеними представниками Укравтодору, ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" та ДНТЦ "Дор'якість", виконання вимог наказу Укравтодору від 27.10.2011 N 375 "Про підготовку дорожніх організацій до пропуску льодоходу та весняної повені 2012 року" встановлено: не у повному обсязі заготовлені кам'яні матеріали у Дніпропетровській, Рівненській та Чернігівській областях, мішки у Житомирській та Закарпатській областях, водомірні рейки в АР Крим, Одеській, Львівській, Луганській, Черкаській Запорізькій, Закарпатській, Миколаївській та Харківській областях, відсутні журнали штучних споруд у Луганській та Миколаївській областях.

З метою забезпечення безаварійної експлуатації автодоріг та штучних споруд на них під час пропуску льодоходу та весняної повені 2012 року наказую:

1. Покласти персональну відповідальність за підготовку дорожніх господарств до пропуску льодоходу та весняної повені 2011 року на керівників служб автомобільних доріг та дочірніх підприємств ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України".

2. Керівникам Служб автомобільних доріг в АР Крим, областях та м. Севастополь дочірніх підприємств ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України":

2.1. Вжити заходів щодо виконання вимог, визначених наказом Укравтодору від 27.10.2011 N 375 та пункту 8.11 "Пропуск льодоходу та високих вод" П-Г.1-218-113:2009 Технічні правила ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України.

2.2. Спільно з регіональними підрозділами Держводгоспу додатково обстежити найбільш небезпечні ділянки автомобільних доріг і мостів річок в районі їх проходження та вжити заходів щодо забезпечення безпечного пропуску весняної повені, у першу чергу завершити виконання робіт з розчищення водопропускних труб та русел на підходах до них від наносів і сторонніх предметів.

2.3. Інформувати Укравтодор та ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" про хід пропуску льодоходу та весняної повені за встановленою схемою, а у разі виникнення надзвичайних ситуацій - доповідати негайно (тел./факс 287-11-40, 287-42-18, 287-63-00).

3. Керівникам Служб автомобільних доріг та дочірніх підприємств ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" у Миколаївській та Чернігівській областях забезпечити належне утримання наплавних, а у Луганській переливних мостів відповідно до вимог нормативних документів.

4. Звернути увагу керівників служб автомобільних доріг в АР Крим, Закарпатській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Одеській, Миколаївській, Харківській та Черкаській областях на вжиття заходів з усунення недоліків, виявлених під час перевірок, та доповісти Укравтодору про їх усунення до 17 березня п. р.

5. Департаменту автомобільних доріг (Сухоносов О. В.), ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" (Стельнякович С. Я.):

5.1. Розглядати питання готовності дочірніх підприємств до пропуску льодоходу та повеней на щотижневих селекторних нарадах та забезпечувати оперативне реагування на проблемні питання, які потребують втручання Укравтодору.

5.2. Здійснювати контроль за підготовкою в регіонах до пропуску весняної повені та льодоходу 2012 року та перевірки з цього питання, а також отримання, обробку та обмін оперативної інформації між Укргідрометценром, Держводгоспом і Службами автомобільних доріг в АР Крим, областях та м. Севастополі. Інформувати про повеневу ситуацію керівництво Укравтодору.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Мездріна М. Г.

 

Голова

В. Демішкан

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали