ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.09.2011 р. N 364

Про готовність господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років

Відповідно до статей 2, 6, 13, 20, 31, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 6 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", з метою підготовки господарського комплексу до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2011 - 2012 років:

1. Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам:

1.1. Забезпечити згідно зі статтею 31 Закону України" "Про житлово-комунальні послуги", постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" (Постанова N 869) встановлення в усіх населених пунктах економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги з метою повного відшкодування витрат на їх виробництво, своєчасне їх коригування відповідно до зміни цін на паливно-енергетичні ресурси. Передбачити у місцевих бюджетах кошти на відшкодування різниці у тарифах на житлово-комунальні послуги, якщо встановлені тарифи не відшкодовують витрат на виробництво послуг.

1.2. У встановленому законодавством порядку забезпечити контроль за спрямуванням коштів, що надходять від споживачів теплової енергії, винятково на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за спожитий природний газ підприємствами комунальної теплоенергетики відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року N 1082 "Питання удосконалення схем розрахунків за використану електроенергію та природний газ".

1.3. Завершити до 15 вересня 2011 року роботу з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2011 - 2012 років.

1.4. Забезпечити до 1 жовтня 2011 року встановлення приладів технологічного обліку на об'єктах теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

2. Головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Л. Кирильчук) до 15 вересня цього року звернутися до головних розпорядників бюджетних коштів з пропозицією погасити заборгованість за спожиті природний газ і електроенергію установами й організаціями, що утримуються за рахунок коштів з державного бюджету.

3. Рекомендувати Луцькому міському голові М. Романюку:

3.1. Забезпечити в повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії установами й організаціями, що фінансуються з міського бюджету.

3.2. До початку опалювального сезону разом з ДКП "Луцьктепло" розробити алгоритм розрахунків за теплову енергію з ТзОВ "Східноєвропейська теплоелектрогенеруюча компанія" з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року N 1082.

3.3. З метою погашення боргу за використаний природний газ протягом опалювального періоду 2010 - 2011 років ТзОВ "Східноєвропейська теплоелектрогенеруюча компанія" і погашення боргу ДКП "Луцьктепло" перед першим за отримані обсяги теплової енергії в установленому законодавством порядку вирішити питання укладання тристороннього договору між вказаними підприємствами і ДК "Газ України" як кредитора щодо переводу боргу від ТзОВ "Східноєвропейська теплоелектрогенеруюча компанія" до ДКП "Луцьктепло" у сумі 28209851,74 гривні.

4. Рекомендувати Луцькому та Володимир-Волинському міським головам М. Романюку і П. Саганюку до 1 жовтня 2011 року забезпечити 100-відсоткове оснащення котелень підпорядкованих підприємств комунальної теплоенергетики електронними обчислювачами обсягів спожитого природного газу.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали