ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2011 р. N 477

Про хід виконання в першому півріччі поточного року Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2011 рік

З метою реалізації завдань та заходів Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2011 рік, враховуючи рішення колегії облдержадміністрації від 25.08.2011 "Про хід виконання в першому півріччі поточного року Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2011 рік", керуючись статтями 13, 17, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Рекомендувати виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

1.1. Забезпечити безумовне виконання заходів і завдань Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2011 рік, відповідних програм міст і районів, програм розвитку галузей та сфер діяльності.

1.2. Забезпечити спільно з головними розпорядниками бюджетних коштів - центральними органами виконавчої влади виконання в області заходів державних цільових програм в повному обсязі.

1.3. Встановити персональну відповідальність керівників державних та комунальних підприємств за виконання графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах.

2. Міським головам, головам райдержадміністрацій вважати першочерговими завданнями у другому півріччі поточного року:

2.1. Організацію ефективної роботи з виконання доходної частини місцевих бюджетів у затверджених обсягах, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів з урахуванням Плану заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Донецької області, економного та раціонального використання коштів і здійснення видатків місцевих бюджетів у межах наявного фінансового ресурсу у 2011 році, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 04.05.2011 N 248.

2.2. Забезпечення функціонування бюджетної сфери в межах фактичних надходжень доходів та міжбюджетних трансфертів з урахуванням необхідності здійснення стовідсоткових розрахунків по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних закладів та за енергоносії, з упередженням виникнення кредиторської заборгованості.

2.3. Проведення роботи щодо своєчасного та повного освоєння коштів субвенцій, отриманих з державного та обласного бюджетів.

2.4. Активізацію претензійно-позовної роботи з ліквідації заборгованості із сплати податків і зборів.

2.5. Посилення роботи з недопущення зростання заборгованості з оплати населення за житлово-комунальні послуги та здійснення заходів, спрямованих на зменшення існуючої заборгованості.

2.6. Забезпечення належного контролю за ефективним використанням коштів державного та місцевих бюджетів і недопущення їх нецільового витрачання.

2.7. Активізацію роботи з виконання Програми будівництва (придбання) доступного житла в Донецькій області на 2011 - 2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 29.03.2011 N 6/3-50, та підготовки земельних ділянок для будівництва доступного житла.

2.8. Проведення за результатами інвентаризації об'єктів незавершеного будівництва роботи по списанню до кінця поточного року в установленому законодавством порядку об'єктів, добудова яких недоцільна, та прискоренню введення в експлуатацію об'єктів з високим ступенем готовності.

2.9. Організацію спільно з Головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації (Пащенко) проведення осінніх польових робіт в оптимальні строки.

2.10. Ефективне використання коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

2.11. Завершення проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

2.12. Організацію робіт з розмежування земель державної та комунальної власності.

3. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації (Пащенко) спільно з інспекцією якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації (Петров), райдержадміністраціями, виконавчими органами міських рад забезпечити до 1 листопада 2011 року закупівлю продовольчого зерна врожаю поточного року для формування регіональних та державних ресурсів відповідно до потреби.

4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Головне управління економіки облдержадміністрації (Бірюкова), контроль - на в. о. першого заступника голови облдержадміністрації Дергунова С. Г.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали