ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2011 р. N 288

Про хід виконання заходів, передбачених Угодою між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою, за підсумками I кварталу 2011 року

Для забезпечення належного виконання зобов'язань, передбачених Угодою щодо регіонального розвитку Херсонської області між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою від 19 жовтня 2010 року (далі - Угода), обласною державною адміністрацією проведена відповідна робота.

З урахуванням пропозицій та гарантійних листів, які надійшли від районних державних адміністрацій і міськвиконкомів, сформовано Перелік об'єктів, передбачених спільними заходами Угоди, які пропонуються до співфінансування у 2011 році.

Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення було поставлено завдання передбачити обсяги фінансування спільних заходів Угоди у відповідних місцевих бюджетах.

За результатами проведеного аналізу станом на 10 квітня 2011 року забезпеченість спільних заходів Угоди у співфінансуванні з місцевих бюджетів становить 50,7 % (фактично передбачено кошти у сумі 21256,4 тис. грн. проти 41930 тис. грн. запланованих), у тому числі за напрямами: "Розвиток зрошувального землеробства" - 45,1 %, "Модернізація транспортної інфраструктури" - 1,2 %, "Водопостачання сільських населених пунктів області" - 38,2 %, "Поліпшення житлових умов населення області" - 99,7 %.

Стовідсоткова забезпеченість спільних заходів Угоди у співфінансуванні з місцевих бюджетів спостерігається у Великоолександрівському, Верхньорогачицькому, Горностаївському, Каховському та Цюрупинському районах.

Із 17 районів і 2 міст, які повинні були запланувати співфінансування заходів Угоди за рахунок коштів місцевих бюджетів, в 5-ти районах: Генічеському, Каланчацькому, Нижньосірогозькому, Скадовському, Чаплинському та місті Нова Каховка кошти не заплановано, в Іванівському районі передбачено лише 4 % суми видатків.

Враховуючи викладене, з метою належного забезпечення виконання спільних заходів Угоди у 2011 році, відповідно до доручення Прем'єр-міністра України від 6 листопада 2010 року N 66781/14/1-09, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації:

1.1. До 11 липня 2011 року надати до обласної державної адміністрації інформацію про виконання спільних заходів Угоди за підсумками 6-ти місяців 2011 року разом з пропозиціями щодо безумовного забезпечення зобов'язань, визначених Угодою.

1.2. До 22 липня 2011 року підготувати інформацію про стан виконання Угоди для подальшого її направлення Міністерствам України: регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, економічного розвитку і торгівлі.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

2.1. У ході виконання місцевих бюджетів вишукати кошти на фінансування спільних заходів Угоди та активізувати роботу по залученню позабюджетних коштів для їх співфінансування.

2.2. За наявності відповідного фінансування забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт, передбачених спільними заходами Угоди.

3. Заступникам голови обласної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації: Головного управління агропромислового розвитку; управлінь: житлово-комунального господарства, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, промисловості та розвитку інфраструктури; Служби автомобільних доріг в області, Херсонського обласного виробничого управління меліорації і водного господарства в межах компетенції забезпечити належне супроводження питання щодо фінансування спільних заходів Угоди з державного бюджету відповідними центральними органами виконавчої влади - головними розпорядниками коштів, до повного його вирішення.

4. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації: Головного управління агропромислового розвитку; управлінь: житлово-комунального господарства, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, промисловості та розвитку інфраструктури; Служби автомобільних доріг в області, Херсонського обласного виробничого управління меліорації і водного господарства до 4 липня 2011 року надати для узагальнення Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації інформацію про стан виконання заходів Угоди за підсумками 6-ти місяців поточного року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації (Хоменко А. С. - скликання).

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату
 

В. С. Білий 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали