ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 1493

Київ

Про ілюмінування центральної частини міста Києва

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",статей 20, 21 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Закону України "Про здійснення державних закупівель", Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051, з метою покращення святкової привабливості столиці України:

1. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" в межах загальних бюджетних асигнувань, доведених підприємству на 2011 рік, в установленому порядку:

1.1. Забезпечити розробку та погодження з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ескізних проектів розміщення святкової ілюмінації на об'єктах центральної частини міста Києва, а саме:

- на фасадах будівель Майдану Незалежності, у тому числі:

• вул. Хрещатик, 22;

• вул. Хрещатик, 2/18;

• вул. Архітектора Городецького, 1 - 3.

- на фасадах будівель Софійської площі, у тому числі:

• вул. Бориса Грінченка, 2/1;

• вул. Софійської, 1/2;

• вул. Софійської, 2/1;

• вул. Малої Житомирської, 1/3;

• вул. Михайлівської, 2.

- на фасадах будівель вул. Хрещатик, у тому числі:

• вул. Хрещатик, 36;

• вул. Хрещатик, 7/11.

- на вул. Грушевського (від Петрівської алеї до вул. Садової).

- на фасаді будівлі Жовтневого палацу та схилах біля вул. Інститутської, 1.

- на фасаді будівлі Філармонії та схилах Хрещатого парку від Володимирського узвозу, 2 до Європейської площі.

1.2. Провести процедуру закупівлі обладнання та конструкцій святково-ілюмінаційного освітлення з їх монтажем на об'єктах, зазначених в підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження.

1.3. Забезпечити належне святково-ілюмінаційне оформлення вулиць та фасадів будівель центральної частини міста Києва, визначених в підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження.

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали