ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.08.2011 р. N 12/2-12.1/1305-ЕП

Начальникам Ягодинської, Львівської, Чопської, Чернівецької обласної, Вінницької, Південної, Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Харківської обласної, Луганської, Сумської, Східної митниць

Про інформаційні знаки

Держмитслужбою спільно з Місією Європейської Комісії з надання допомоги в питаннях кордону в Україні і Республіці Молдова підготовлено зразки інформаційних стендів та знаків, для встановлення у пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення.

Зазначені зразки відповідають знакам, які використовуються у країнах-членах Європейського Союзу та є зрозумілими для сприйняття громадянами, які в'їжджають з цих країн на територію України.

З метою належної підготовки до проведення в Україні ЄВРО-2012 та облаштування пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення інформаційними стендами та знаками, зрозумілими для організованих груп вболівальників та туристів, рекомендуємо використовувати для встановлення у пунктах пропуску інформаційні стенди та знаки, зразки яких додаються (зразки не наводяться).

Звертаємо увагу, що друга мова (молдовська), яка використовується у зазначених зразках, має бути змінена відповідно до мови суміжної держави. Також пропонуємо, з метою уникнення неоднозначного тлумачення тексту мовою суміжної держави, узгодити цей текст з митними органами відповідної суміжної сторони.

 

Заступник директора
Департаменту

А. І. Сербайло

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали