Додаткова копія: Про капітальний ремонт інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрій території непарної сторони просп. Науки від будівлі N 1 у напрямку Деміївської площі та непарної сторони Голосіївського проспекту від Деміївської площі у напрямку вулиці Миколи Грінченка

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2018 р. N 705

Київ

Про капітальний ремонт інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрій території непарної сторони просп. Науки від будівлі N 1 у напрямку Деміївської площі та непарної сторони Голосіївського проспекту від Деміївської площі у напрямку вулиці Миколи Грінченка

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", "Про благоустрій населених пунктів", враховуючи протокол засідання постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 25 січня 2018 року N 104/2018, з метою поліпшення інфраструктури та архітектурного вигляду міста:

1. Здійснити у 2018 - 2019 роках капітальний ремонт інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрій території непарної сторони просп. Науки від будівлі N 1 у напрямку Деміївської площі та непарної сторони Голосіївського проспекту від Деміївської площі у напрямку вулиці Миколи Грінченка.

2. Визначити комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ":

3.1. Отримати вихідні дані для проектування в установленому порядку.

3.2. Забезпечити затвердження в установленому порядку проектної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Укласти договори із генеральною проектною та генеральною підрядною будівельною організацією на проектування та виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договорів підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та встановити гарантійні строки експлуатації об'єктів не менше ніж десять років.

3.7. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних знімань завершених будівництвом об'єктів інфраструктури для введення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проектів рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде виконуватися за рахунок залучених коштів відповідно до протоколу засідання постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 25 січня 2018 року N 104/2018.

4.2. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, майно у встановленому порядку приймається безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали