МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

від 13 липня 2011 року N 2094

Про категорійність неолімпійських видів спорту на 2011 - 2013 роки

З метою подальшого розвитку неолімпійських видів спорту, збереження принципів етапності та послідовності у підготовці спортивного резерву, раціонального розподілу видатків державного бюджету, подальшого утвердження спортивного іміджу України в міжнародному співтоваристві, враховуючи результати участі спортсменів збірних команд України з неолімпійських видів спорту у офіційних міжнародних змаганнях, та відповідно до наказу Мінсім'ямолодьспорту від 23.09.2005 N 2097 "Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту" наказую:

1. Затвердити:

критерії розподілу неолімпійських видів спорту за категоріями (додаток 1);

розподіл неолімпійських видів спорту за категоріями на 2011 - 2013 роки (додаток 2).

Взяти до відома, що розподіл за категоріями неолімпійських видів спорту може змінюватись у зв'язку із переведенням або включенням відповідного виду спорту до програми відповідних Всесвітніх ігор.

2. Департаменту спорту вищих досягнень (Артем'єв О. К.) спільно зі структурними підрозділами з питань фізичної культури та спорту Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, фізкультурно-спортивними товариствами і відомствами, всеукраїнськими федераціями з неолімпійських видів спорту спрямувати кошти, науково-методичні та кадрові ресурси для забезпечення цілеспрямованої підготовки спортсменів до Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, Всесвітньої шахової олімпіади, Всесвітніх інтелектуальних ігор, Всесвітніх ігор з единоборств, чемпіонатів світу, Європи у відповідності до цільових програм, затверджених Міністерством.

3. Департаменту економіки та фінансів (Мироненко Р. А.) розробити проект наказу про внесення змін до наказу Мінсім'ямолодьспорту від 23.09.2005 N 2097 щодо визначення тарифного розряду тренера штатної команди національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту, який координує розвиток кількох видів спорту, віднесених до різних категорій.

4. Визнати таким, що втратив чинність,, наказ Мінсім'ямолодьспорту від 29.03.2010 N 790 "Про пріоритетність неолімпійських видів спорту на 2010 - 2013 рр.".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на департамент спорту вищих досягнень (Артем'єв О. К.).

 

Заступник Міністра у зв'язках
з Верховною Радою України та іншими
органами державної влади, голова
комісії з проведення реорганізації

Ю. П. Сизенко

 

Додаток 1
до наказу Мінсім'ямолодьспорту
13.07.2011 N 2094

Критерії розподілу неолімпійських видів спорту за категоріями

1. До першої категорії включаються види спорту, які входять до програм Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту та Всесвітньої шахової Олімпіади, що визнані МОК та SPORTACCORD, в ході проведення останніх змагань в яких спортсмени брали участь.

2. До другої категорії включаються види спорту, які входять до програми Всесвітніх інтелектуальних ігор, Всесвітніх ігор з єдиноборств, що визнані МОК та SPORTACCORD, в ході проведення останніх змагань в яких спортсмени брали участь, а також види спорту, в яких в ході проведення чемпіонатів світу серед дорослих беруть участь спортсмени не менш 40 країн світу.

3. До третьої категорії включаються неолімпійські види спорту, що не увійшли до першої та другої категорій.

  

Додаток 2
до наказу Мінсім'ямолодьспорту
13.07.2011 N 2094

Розподіл
неолімпійських видів спорту за категоріями на 2011 - 2013 роки

Перша категорія

бодібілдінг

парашутний спорт

воднолижний спорт

спортивне орієнтування

джиу-джитсу

сумо

пауерліфтинг

спортивна акробатика

підводний спорт (плавання в ластах)

скелелазіння

перетягування канату

танцювальний спорт

пляжний гандбол

шахи

Друга категорія

акробатичний рок-н-рол

мотоциклетний спорт

армспорт

панкратіон

боулінг

таеквондо (ІТФ)

більярдний спорт

таїландський бокс Муей Тай

боротьба самбо

ушу

боротьба на поясах Алиш

черліденг

кікбоксинг

шашки

карате

 

Третя категорія

До третьої категорії включаються неолімпійські види спорту, що не увійшли до першої та другої категорії.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали