ПРЕЗИДІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ПОСТАНОВА

від 4 червня 1933 року

Харків

Про Комінститут радянського будівництва та права

Постанова втратила чинність(згідно з Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 10 квітня 1975 року N 3684-VIII) (Перелік N 3684-VIII)

Щоб забезпечити готування висококваліфікованих керівних кадрів для основної ланки радянської роботи - районового радянського апарату, районових органів юстиції, Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

1. Підпорядкувати Комінститут радянського будівництва та права Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету, вилучивши його з відання Народнього комісаріяту освіти УСРР.

2. Поставити за завдання Інституту радянського будівництва та права готування керівних комуністичних кадрів для районового радянського апарату та районових органів юстиції, які кадри, поруч широкого політичного розвитку та опанування спеціяльних дисциплін відповідно до майбутнього профілю роботи мали б достатні знання з соціалістичного с.-г. виробництва.

3. Відповідно до цього, визначити таку структуру Інституту:

а) факультет радянського будівництва, що готує керівних робітників для районового радянського апарату, що їх можна б було використати на посадах голів, заступників голів, секретарів та інструкторів райвиконкомів, а також робітників для районових органів РСІ:

б) правовий факультет (з циклами), що готує:

1) народних суддів, прокурорів, слідчих та захисників і

2) юристів-консультантів.

Факультети господарсько-правовий та міжнародній зліквідувати.

4. Визначити строк навчання в інституті - 3 роки.

5. Визначити такий контингент набору до Інституту на 1933 - 34 навчальний рік: на факультет радянського будівництва - 250 чол., правовий - 150 чол.

6. Доручити Оргвідділові ВУЦВК розробити й внести на розгляд Секретаріяту:

а) заходи до забезпечення практики студентів Інституту в такий спосіб, за якого б вони грунтовно обізнавалися з характером та досвідом роботи установ, в яких працюватимуть, закінчивши навчання;

б) заходи до забезпечення кількісного та якісного набору до Інституту на 1933 - 34 рік.

7. Доручити НКФ УСРР пересунути асигновання, визначені на утримання Інституту, з бюджету НКО УСРР до бюджету Секретаріяту ВУЦВК.

8. Доручити Секретаріятові ВУЦВК розв'язати питання про керівний склад Інституту, розробити порядок зв'язку й керування Інститутом та господарського його обслуговування, а також разом з НКО УСРР впорядкувати справу розподілу й спільного користування бібліотеками, що перейшли до Інституту від колишніх Харківського й Новоросійського університетів.

9. Привласнити Інститутові ім'я тов. Л. М. Кагановича, назвавши його: "Всеукраїнський Комінститут радянського будівництва та права ім. тов. Л. М. Кагановича".

 

Т. в. о. Голови ВУЦВК 

В. ЗАТОНСЬКИЙ

Заст. Секретаря ВУЦВК

К. ГОРЛИНСЬКИЙ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали