МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 грудня 2011 року N 792

Про комісію Міненерговугілля зі складання Переліку посад працівників, яким надається допуск до виконання особливих робіт

Відповідно до вимог Закону України "Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання" та керуючись вимогами Порядку проведення спеціальної перевірки для надання фізичним особам допуску до виконання особливих робіт на ядерних установках з ядерними матеріалами, радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1997 року N 1471, наказую:

1. Створити комісію центрального апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (далі - Комісія) зі складання Переліку посад працівників Міненерговугілля, робота над яким потребує допуску до виконання особливих робіт на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави (далі - Перелік посад), у складі:

Чех С. М.

- заступник Міністра, голова Комісії;

Онищенко О. М.

- директор Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики, заступник голови комісії;

Члени комісії:

 

Прокопенко І. О.

- директор Департаменту управління персоналом та документального забезпечення;

Чернов П. А.

- заступник директора Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу - начальник управління;

Войтенко С. В.

- начальник Спеціального відділу;

Лучков В. І.

- головний спеціаліст відділу фізичного захисту, антитерористичної діяльності та охорони об'єктів Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики.

2. Керівникам структурних підрозділів Міненерговугілля надати у термін до 9 грудня 2011 року Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики списки працівників, посади яких передбачають допуск до виконання особливих робіт, за формою, що додається.

3. Комісії (Онищенко О. М.) розробити та подати на затвердження Перелік посад працівників Міненерговугілля, робота на яких передбачає допуск до виконання особливих робіт на підприємствах паливно-енергетичного комплексу.

Термін: 30 грудня 2011 року

4. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) надавати спеціально призначеній посадовій особі необхідну для роботи інформацію відповідно до затвердженого Переліку посад.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 

Додаток
до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
06.12.2011 N 792

N з/п

Найменування структурного підрозділу

Кількість посад за штатним розписом

Прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, якій необхідно мати допуск до виконання особливих робіт, посада

Обґрунтування необхідності надання допуску

Категорія допуску (I, II, III)*

1

2

3

4

5

6

 
* Обґрунтування необхідності надання та категорія допуску визначається згідно з вимогами п. 3, 4, 5 Порядку проведення спеціальної перевірки для надання фізичним особам допуску до виконання особливих робіт на ядерних установках, з ядерними матеріалами, радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 25 грудня 1997 року N 1471.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали