ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2011 р. N 304

Про комісію з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації

У зв'язку з кадровими змінами, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року N 1671 "Про затвердження Типового положення про комісію з питань гуманітарної допомоги при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській державній адміністрації", керуючись статтею 6, пунктом 10 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 23, пунктами 1, 9 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити комісію з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації згідно з додатком.

2. Затвердити положення про комісію з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації, що додається.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 листопада 2000 року N 1100 та від 29 березня 2005 року N 338 "Про комісію з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Заступник голови обласної
державної адміністрації

В. М. Котенков

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
18.05.2011 N 304

СКЛАД
комісії з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації

Яценко
Андрій Анатолійович

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

Шиліна
Євгенія Анатоліївна

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, заступник голови комісії

Князєва
Олена Володимирівна

- заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, начальник управління соціального захисту населення, секретар комісії

Члени комісії:

Альохін
Віктор Іванович

- перший заступник начальника Херсонської митниці

Вовк
Юрій Миколайович

- головний державний податковий ревізор-інспектор відділу організації перевірок підприємств стратегічних галузей економіки управління податкового контролю юридичних осіб Державної податкової адміністрації у Херсонській області

Іваненко
Наталія Іванівна

- начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації

Клебан
Ольга Миколаївна

- заступник начальника управління Національного банку України в Херсонській області

Кулькіна
Євгенія Петрівна

- заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації

Пасіка
Андрій Володимирович

- заступник начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

Ракша
Олександр Олексійович

- заступник керуючого обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів

Рибалко
Микола Федорович

- головний лікар обласного шкірвендиспансеру, депутат обласної ради

Соболь
Леонід Степанович

- голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Шнабський
Микола Володимирович

- оперуповноважений управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Херсонській області.

 

Заступник голови
обласної державної адміністрації

А. А. Яценко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
18.05.2011 N 304

ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації

1. Комісія з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації (далі - комісія) є спеціально уповноваженим державним органом з питань гуманітарної допомоги.

2. У своїй діяльності комісія керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, рішеннями Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України, а також цим Положенням.

3. Комісія:

3.1. Розглядає звернення отримувачів гуманітарної допомоги та приймає рішення про визнання (відмову у визнанні) гуманітарною допомогою:

- вантажів, зокрема збірних гуманітарних вантажів, що складаються з продуктів харчування з обмеженим терміном зберігання, предметів медичного призначення, одягу, взуття, м'якого інвентарю, предметів соціального призначення та реабілітації інвалідів, вагою до 2 тонн, які надходять на адресу інтернатних закладів (установ) соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти, громадських організацій інвалідів, ветеранів війни та праці і не підлягають подальшому перерозподілу іншим набувачам гуманітарної допомоги, крім вантажів, що визнаються гуманітарною допомогою Комісією з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України;

- вантажів, які надходять на територію області, у разі набуття комісією тимчасових надзвичайних повноважень відповідно до частини четвертої статті 5 Закону України "Про гуманітарну допомогу".

3.2. Надає Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України інформацію про прийняті рішення щодо визнання вантажів гуманітарною допомогою.

3.3. Готує та подає на розгляд Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України документи про визнання гуманітарною допомогою вантажів, коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг, а також внесення отримувачів гуманітарної допомоги до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги.

3.4. Здійснює контроль за транспортуванням, отриманням, наданням, збереженням, охороною, складуванням, розподілом, цільовим використанням, веденням обліку та статистичної звітності про гуманітарну допомогу на території області.

3.5. Надає допомогу отримувачам гуманітарної допомоги у вивезенні за межі України або переміщенні до місця знищення неякісних та не придатних до споживання товарів (предметів) гуманітарної допомоги.

3.6. Сприяє в придбанні залізничних та авіаційних квитків іноземцям, які доставляють, супроводжують гуманітарну допомогу, організовують її надходження в Україну, та координаторам міжнародних гуманітарних програм.

3.7. Розглядає звернення отримувачів гуманітарної допомоги.

3.8. Забезпечує широке висвітлення через засоби масової інформації аспектів своєї діяльності щодо отримання, розподілу та використання гуманітарної допомоги.

3.9. Приймає рішення про внесення або відмову у внесенні отримувачів гуманітарної допомоги до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги у разі набуття комісією тимчасових надзвичайних повноважень, надсилає його відповідній митниці та Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України для внесення відповідних відомостей до зазначеного Єдиного реєстру.

3.10. Виконує інші функції згідно з чинним законодавством.

4. Комісія має право:

- одержувати щомісяця від отримувачів і набувачів гуманітарної допомоги (юридичних осіб) звіти про наявність та розподіл гуманітарної допомоги до використання всього обсягу отриманої гуманітарної допомоги, а також звіти відповідних митниць за встановленою формою;

- залучати спеціалістів місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до її компетенції;

- скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до її компетенції.

5. Склад комісії затверджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації. Очолює комісію заступник голови обласної державної адміністрації. До складу комісії входять представники митних і податкових органів, органів соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти, внутрішніх справ, філій (територіальних управлінь) Національного банку України, а також депутати місцевих рад і представники громадських організацій за їх згодою.

Члени комісії працюють на громадських засадах.

6. Організаційною формою роботи комісії є засідання, які проводяться двічі на місяць. Позачергові засідання скликаються в міру потреби. Рішення про проведення засідань приймає голова комісії, а в разі його відсутності - заступник голови комісії.

Засідання комісії вважаються правомочними, якщо на них присутні не менш як 50 відсотків членів комісії.

Члени комісії зобов'язані особисто брати участь у її засіданнях, а у разі їх відсутності з поважних причин - уповноважені ними особи.

7. Рішення комісії приймаються більшістю голосів присутніх на засіданнях членів комісії (уповноважених ними осіб) та оформлюються протоколами, які підписуються головою комісії, а в разі його відсутності - заступником голови комісії.

8. У випадках, передбачених законодавством, рішення комісії є обов'язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності та громадянами.

 

Заступник голови
обласної державної адміністрації

А. А. Яценко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали