МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.08.2011 р. N 1/9-645

Про комплектування штатів дошкільних навчальних закладів, що вводяться в експлуатацію

На численні звернення з приводу комплектування штатів дошкільних навчальних закладів, що вводяться в експлуатацію, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України роз'яснює.

З метою підготовки закладу до початку роботи, своєчасного завезення і установки передбаченого переліком обладнання, твердого та м'якого інвентарю, програмно-методичного забезпечення тощо, до введення його в експлуатацію, необхідно своєчасно призначити штатні одиниці завідувача дошкільним навчальним закладом, завідувача господарством, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків та при потребі інші штатні одиниці матеріально-відповідальних осіб.

Вищеназвані штатні одиниці призначаються не пізніше ніж за два місяці до введення в експлуатацію дошкільного навчального закладу.

Після підписання акта про прийом в експлуатацію дошкільного навчального закладу, по мірі потреби, призначається весь необхідний персонал.

 

Заступник Міністра

Б. Жебровський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали