ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2012 р. N 100

Про комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом

Керуючись ст. 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22.08.2007 N 1054 "Про затвердження Положення про територіальний центр комплектування військовослужбовцями за контрактом", від 19.03.2008 N 226 "Про схвалення Основних напрямів реалізації державної політики щодо соціальних гарантій військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом":

1. Зобов'язати голів районних державних адміністрацій разом з районними військовими комісарами:

1) щороку на нарадах розглядати питання про стан комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом;

2) вирішити питання про розміщення в містах, селах та селищах області наглядної агітації щодо залучення молоді до військової служби за контрактом;

3) подавати щороку до 1 серпня та до 1 лютого відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації інформацію про стан виконання заходів.

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації разом з відділами, управліннями освіти райдержадміністрацій та виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення:

1) активізувати роботу щодо поліпшення стану військово-патріотичного виховання молоді;

2) вирішити питання про створення в навчальних закладах інформаційних кутків з питань реклами військової служби за контрактом.

3. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації організувати роботу місцевих засобів масової інформації щодо збільшення періодичності й поліпшення якості агітаційних матеріалів (статті в газетах, відеоматеріали, фільми тощо) з питання комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, та створення позитивного іміджу військової служби.

4. Рекомендувати Запорізькому обласному центру зайнятості організувати взаємодію з 176-им Територіальним центром комплектування військовослужбовцями за контрактом з питання залучення молоді до військової служби за контрактом.

5. Рекомендувати головам міст обласного значення забезпечити виконання заходів, передбачених у п. 1 цього розпорядження.

6. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації подавати щороку до 20 лютого голові обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28.05.2008 N 196 "Про заходи щодо поліпшення стану комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом".

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Ярмощука М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали