МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2011 року N 374

Про координацію діяльності Міністерства інфраструктури у сфері адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу у 2011 році

На виконання Закону України "Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу" та з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.08.2011 N 790-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2011 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу" (План N 790-р) наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства інфраструктури України щодо виконання у 2011 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (далі - План), що додається.

2. Керівникам Департаменту політики розвитку інфраструктури транспорту та туризму, Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту, Департаменту державної політики в галузі морського і річкового транспорту, Департаменту автомобільного транспорту, Укрморрічінспекції, Укрзалізниці, Державіаслужби України:

2.1. Забезпечити неухильне виконання Плану та надавати щомісяця до 28 числа, починаючи з 28.09.2011, до Департаменту правового забезпечення в електронному (lena@mtu.gov.ua, lozovsky@mtu.gov.ua, nata@mtu.gov.ua) та паперовому вигляді:

звіти про виконання Плану за формою, наведеною у додатку 1, та ґрунтовну інформацію про виконану роботу з адаптації законодавства України до законодавства ЄС разом із копіями відповідних проектів актів законодавства України та копіями відповідних матеріалів;

аналітичні матеріали моніторингу та оцінки прогресу підготовки нормативно-правових актів відповідно до Плану за формою, наведеною у додатку 2.

3. Керівникам Департаменту політики розвитку інфраструктури транспорту та туризму, Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту, Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту, Департаменту автомобільного транспорту, Укрморрічінспекції, Укрзалізниці, Державіаслужби України забезпечити надання не пізніше 20.09.2011 та 15.12.2011 інформації щодо проектів актів законодавства України, розроблених позапланово з метою імплементації положень acquis communautaire, за формою, наведеною у додатку 3, до Департаменту правового забезпечення в електронному (lena@mtu.gov.ua, lozovsky@mtu.gov.ua, nata@mtu.gov.ua) та паперовому вигляді.

4. Покласти на керівників Департаменту політики розвитку інфраструктури транспорту та туризму, Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту, Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту, Департаменту автомобільного транспорту, Укрморрічінспекції, Укрзалізниці, Державіаслужби України та їх структурних підрозділів персональну відповідальність за виконання цього наказу.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінтрансзв'язку від 30.06.2010 N 412 "Про координацію діяльності Мінтрансзв'язку у сфері адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу у 2010 році".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра К. Єфименка.

 

Віце-прем'єр міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали