МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 вересня 2011 року N 258

Про ліквідацію Державного підприємства "Промелектромонтаж"

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності" від 21 вересня 2006 року N 185-V, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб - підприємців" від 15 травня 2003 року N 755-1V наказую:

1. Припинити юридичну особу Державне підприємство "Промелектромонтаж" (код ЄДРПОУ 13438471), розташоване за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Севастопольська, 26-а, шляхом ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію у складі:

- Данилов Юрій Миколайович (ідентифікаційний код - [...]) директор Державного підприємства "Промелектромонтаж", голова комісії;

- Малашок Михайло Михайлович (ідентифікаційний код - [...]) начальник відділу досудової санації та запобігання банкрутству, член комісії;

- Січевлюк-Врублевський Тарас Степанович (ідентифікаційний код - [...]) заступник начальника Управління - начальник відділу правового забезпечення управління державною власністю Управління юридичного забезпечення, член комісії;

- Татаренко Юрій Михайлович (ідентифікаційний код - [...]) головний спеціаліст відділу фінансового моніторингу діяльності, методології бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості, член комісії.

3. Голові ліквідаційної комісії Державного підприємства "Промелектромонтаж":

3.1 У триденний термін повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації юридичної особи, подати йому в установлений законодавством порядку документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних записів, та повідомити про персональний склад ліквідаційної комісії.

3.2 Відповідно до чинного законодавства опублікувати у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням підприємства інформацію про його ліквідацію, порядок та територій заяви претензій кредиторами, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.3 Звільнити працівників Державного підприємства "Промелектромонтаж" згідно чинного законодавства.

3.4 У встановленому порядку провести інвентаризацію, оцінити наявне майно підприємства та скласти проміжний ліквідаційний баланс і в місячний термін подати його до Мінпромполітики України.

3.5 Надавати Управлінню реформування власності Мінпромполітики до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, звіт про хід ліквідації Державного підприємства "Промелектромонтаж".

3.6 Скласти ліквідаційний баланс та з висновками ліквідаційної комісії подати його до Мінпромполітики на затвердження.

3.7 У триденний термін від дати внесення до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності Державного підприємства "Промелектромонтаж" надати Управлінню реформування власності Мінпромполітики відповідні підтверджувальні матеріали або документи про вилучення Державного підприємства "Промелектромонтаж" з Єдиного реєстру підприємств та організацій України.

3.8 Здійснити інші заходи, пов'язані із ліквідацією підприємства, в порядку, встановленому чинним законодавством України.

4. Установити термін проведення ліквідації Державного підприємства "Промелектромонтаж" - 1 рік із дня прийняття рішення про ліквідацію підприємства.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра -
голова комісії з проведення реорганізації

С. В. Сиротюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали