МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 січня 2012 року N 51

Про ліквідацію ДВАТ "Краснодонвуглебуд"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", на підставі рішення господарського суду Луганської області від 10.08.2011 про припинення провадження у справі N 21/26б про банкрутство ДВАТ "Краснодонвуглебуд" наказую:

1. Припинити діяльність Державного відкритого акціонерного товариства "Краснодонвуглебуд" (далі - ДВАТ "Краснодонвуглебуд"), код ЄДРПОУ 3077552, розташованого за адресою: 94404, Луганська область, м. Краснодон, вул. Першокінна, 1, шляхом ліквідації.

2. Призначити головою ліквідаційної комісії ДВАТ "Краснодонвуглебуд" Земцева Дмитра Вікторовича (ідентифікаційний номер [...]), за його згодою.

3. Голові ліквідаційної комісії ДВАТ "Краснодонвуглебуд" Земцеву Д. В.:

3.1. Утворити ліквідаційну комісію та у п'ятиденний термін після утворення комісії повідомити Міненерговугілля України про її персональний склад.

3.2. Забезпечити у встановленому порядку опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження товариства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.3. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про ліквідацію ДВАТ "Краснодонвуглебуд".

3.4. Повідомити у встановленому законодавством порядку відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України відповідних записів.

3.5. Попередити працівників ДВАТ "Краснодонвуглебуд" про звільнення, у зв'язку з прийняттям рішення про ліквідацію (п. 1 статті 40 КЗпП України), із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

3.6. Забезпечити в установленому порядку та терміни подання Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 19.12.2006 N 1591.

3.7. Здійснити інвентаризацію майна товариства станом на 01.03.2012 та за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який до 15.04.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугіллю України на затвердження.

3.8. Провести на підставі проміжного ліквідаційного балансу розрахунки з кредиторами.

3.9. У випадку, якщо вартості майна товариства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство товариства відповідно до ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля України.

3.10. Скласти після завершення розрахунків із кредиторами ліквідаційний баланс та з висновками комісії подати його Міненерговугіллю України на затвердження.

3.11. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією товариства.

3.12. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством, забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для проведення державної реєстрації припинення діяльності ДВАТ "Краснодонвуглебуд".

3.13. Звітувати щомісяця про хід виконання робіт із ліквідації товариства Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3.14. Здійснити ліквідацію товариства у термін до 31.12.2012.

3.15. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України після завершення ліквідації ДВАТ "Краснодонвуглебуд" інформацію про вилучення цього товариства з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 08.01.2008 N 4 "Про ліквідацію ДВАТ "Краснодонвуглебуд".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали