МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 січня 2012 року N 6

Про ліквідацію ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382/2011 (Положення N 382/2011), наказу Міненерговугілля від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39), Протоколу наради Міненерговугілля з керівниками вугле- і шахтобудівних підприємств з розгляду стану та оптимізації структури шахтовугле-будівельного комплексу вугільної промисловості України від 15.07.2011, враховуючи звернення ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд" (лист від 14.12.2011 N 01/34), наказую:

1. Припинити діяльність Державного відкритого акціонерного товариства "Шахтобудівельне управління N 4" - дочірнього підприємства Відкритого акціонерного товариства "Державна холдингова компанія "Трест Горлівськвуглебуд" (далі - ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд") (код ЄДРПОУ 00180137), розташованого за адресою: 84601, Донецька область, м. Горлівка, вул. Гагаріна, 34, шляхом ліквідації.

2. Призначити ліквідаційну комісію ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд" у складі:

Перекрестова Ольга Миколаївна (ідентифікаційний номер [...]) - голова ліквідаційної комісії, за згодою;

Бабічев Олександр Миколайович (ідентифікаційний номер [...]) - заступник голови ліквідаційної комісії, за згодою;

члени комісії:

Швець Тетяна Василівна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

Кванталіані Надія Павлівна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

Ільяшенко Тетяна Василівна (ідентифікаційний номер [...]), за згодою.

3. Голові ліквідаційної комісії ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд" Перекрестовій О. М.:

3.1. У встановленому порядку забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження товариства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про ліквідацію ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд".

3.3. У встановленому порядку повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації та подати йому, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних записів.

3.4. Попередити працівників ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд" про звільнення, у зв'язку з прийняттям рішення про ліквідацію (п. 1 статті 40 КЗпП України), із забезпеченням додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

3.5. Забезпечити в установленому порядку та терміни подання Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 19.12.2006 N 1591.

3.6. Здійснити інвентаризацію майна товариства станом на 01.03.2012 та за її результатами скласти проміжний ліквідаційний баланс, який до 15.04.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля України на затвердження.

3.7. На підставі проміжного ліквідаційного балансу провести розрахунки з кредиторами.

3.8. У випадку якщо вартості майна товариства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, в установленому порядку звернутися до господарського суду із заявою щодо порушення справи про банкрутство товариства відповідно до ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Міненерговугілля України.

3.9. Після завершення розрахунків із кредиторами скласти ліквідаційний баланс та з висновками комісії подати його Міненерговугілля України на затвердження.

3.10. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з ліквідацією товариства.

3.11. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації, передбаченої законодавством, забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд".

3.12. Звітувати щомісяця про хід виконання робіт із ліквідації товариства Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3.13. Ліквідацію товариства здійснити у термін до 31.12.2012.

3.14. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України після завершення ліквідації ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд" інформацію про вилучення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

4. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) здійснити заходи щодо розірвання контракту з директором - головою правління ДВАТ "Шахтобудівельне управління N 4" ДП ВАТ "ДХК "Трест Горлівськвуглебуд" Бабічевим О. М. в установленому порядку згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали