ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 квітня 2012 року N 229

Про ліквідацію митного поста "Дубровиця" Рівненської митниці

Відповідно до статті 16 Митного кодексу України ( N 4495-VI), з метою оптимізації структури Рівненської митниці наказую:

1. Ліквідувати митний пост "Дубровиця" Рівненської митниці. Ліквідацію митного поста "Дубровиця" вважати завершеною з моменту виключення цього митного поста та його коду - 20401 00 00 із Класифікатора митних органів України та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби від 26.04.2006 N 335 (зі змінами) (далі - Класифікатор).

2. Начальнику Рівненської митниці Лук'янову С. В.:

2.1. Забезпечити дотримання законодавства України про працю при здійсненні заходів на виконання цього наказу.

2.2. Провести консультації з профспілковою організацією відповідно до вимог частини другої статті 494 Кодексу законів про працю України й частини третьої статті 22 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".

2.3. У десятиденний термін з дня видання цього наказу підготувати відповідні зміни до структури та штатного розпису митниці та подати їх на затвердження до Держмитслужби України.

2.4. Надати Департаменту організації митного контролю та оформлення обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам митниці та дати введення їх у дію для внесення змін до Класифікатора.

2.5. Довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення його на веб-сайті митниці та інформаційних стендах у адміністративному приміщенні митниці та у приміщеннях, де розташовані її структурні підрозділи.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту організації митного контролю та оформлення, члена колегії Держмитслужби України Сьомку С. М.

 

Голова Служби

І. Г. Калєтнік

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали