ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 лютого 2012 року N 103

Про ліквідацію митного поста "Лантратівка" Луганської митниці

Відповідно до статті 16 Митного кодексу України, з метою оптимізації структури Луганської митниці наказую:

1. Ліквідувати митний пост "Лантратівка" Луганської митниці. Код цього митного поста 702260000 вважати недійсним з дня внесення відповідних змін до Класифікатора митних органів України та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби від 26.04.2006 N 335 (зі змінами) (далі - Класифікатор).

2. Начальнику Луганської митниці Попазогло С. М.:

2.1. Забезпечити дотримання законодавства України про працю при здійсненні заходів на виконання цього наказу.

2.2. Провести консультації з профспілковою організацією відповідно до вимог частини другої статті 494 Кодексу законів про працю України й частини третьої статті 22 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".

2.3. У десятиденний термін з дня видання цього наказу підготувати відповідні зміни до структури та штатного розпису митниці та подати їх на затвердження до Держмитслужби України.

2.4. Надати Департаменту організації митного контролю та оформлення обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам митниці та дати введення їх у дію для внесення змін до Класифікатора.

2.5. Довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення його на інформаційних стендах у адміністративному приміщенні митниці та у приміщеннях, де розташовані структурні підрозділи митниці.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту організації митного контролю та оформлення, члена колегії Держмитслужби України Сьомку С. М.

 

Голова Служби

І. Г. Калєтнік

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали