МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2011 року N 246

Про ліквідацію Українського державного підприємства "Укрметал"

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності" від 21 вересня 2006 року N 185-V, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 15 травня 2003 року N 755-IV наказую:

1. Припинити юридичну особу Українське державне підприємство "Укрметал" (код ЄДРПОУ - 01886649) шляхом ліквідації, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Гарматна, 4.

2. Створити ліквідаційну комісію у складі:

- Гендель Олег В'ячеславович (ідентифікаційний номер - [...]) - виконуючий обов'язки генерального директора УДП "Укрметал", голова комісії;

- Курило Олена Василівна (ідентифікаційний номер [...]) - бухгалтер УДП "Укрметал", член комісії;

- Лавренко Ольга Юріївна (ідентифікаційний номер - [...]) - головний спеціаліст Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості Мінпромполітики, член комісії;

- Мінченко Микола Миколайович (ідентифікаційний номер - [...]) - головний спеціаліст Управління реформування власності Мінпромполітики, член комісії;

- Кобіцька К. С. (ідентифікаційний номер - [...]) - головний спеціаліст Управління юридичного забезпечення Мінпромполітики, член комісії.

3. Голові ліквідаційної комісії Українського державного підприємства "Укрметал":

3.1. У триденний термін повідомити відповідного державного реєстратора про рішення щодо ліквідації юридичної особи та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.2. Повідомити державного реєстратора про персональний склад ліквідаційної комісії не пізніше двох робочих днів від дати надходження до державного реєстратора документів, які подаються для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновника юридичної особи щодо її ліквідації.

3.3. Відповідно до чинного законодавства опублікувати у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням підприємства інформацію про його ліквідацію, порядок та термін заяви претензій кредиторами, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.4. Звільнити працівників Українського державного підприємства "Укрметал" згідно з чинним законодавством.

3.5. У встановленому порядку провести інвентаризацію, оцінити наявне майно підприємства та скласти проміжний ліквідаційний баланс і в місячний термін подати його Мінпромполітики на затвердження.

3.6. У встановленому порядку і в терміни вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості підприємства та розрахуватися з кредиторами, в тому числі шляхом продажу майна підприємства.

3.7. Здійснити інші заходи, пов'язані із ліквідацією підприємства, в порядку, установленому чинним законодавством України.

3.8. Надавати Департаменту металургійної та гірничорудної промисловості до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, звіт про хід ліквідації Українського державного підприємства "Укрметал".

3.9. Скласти ліквідаційний баланс та з висновками ліквідаційної комісії подати його до Мінпромполітики на затвердження.

3.10. Якщо вартості майна підприємства, що ліквідується, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, у місячний термін звернутись до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Мінпромполітики.

3.11. У триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності Українського державного підприємства "Укрметал" надати Департаменту металургійної та гірничорудної промисловості відповідні підтверджувальні документи про вилучення Українського державного підприємства "Укрметал" з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3.12. Установити термін проведення ліквідації Українського державного підприємства "Укрметал" до грудня місяця 2011 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра
промислової політики України -
голова комісії з проведення реорганізації

С. В. Сиротюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали