ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.04.2012 р. N 432-7-15-12

Голові Національного агентства України з питань державної служби
Толканову В. В.


Про набрання чинності наказу Міністерства юстиції України "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав" від 23.03.2012 N 448/5

Шановний В'ячеславе Вікторовичу!

Міністерством юстиції України прийнято наказ від 23.03.2012 N 448/5 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав" (Порядок N 448/5) (далі - Порядок), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.03.2012 за N 449/20762, який набув чинності 13.04.2012, крім пункту 1 цього наказу (Порядок N 448/5), який набирає чинності через два тижні з дня набрання чинності цим наказом.

Відповідно до пункту 2 Порядку (Порядок N 448/5) перевірка наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав проводиться:

Державною реєстраційною службою України - щодо осіб, які претендують на зайняття посад у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади або в інших державних органах, крім їх територіальних органів чи підрозділів;

реєстраційними службами головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі - щодо осіб, які претендують на зайняття посад у територіальних органах чи підрозділах міністерств, інших центральних органів виконавчої вдали або інших державних органів, органах влади Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністраціях, органах місцевого самоврядування.

З метою забезпечення належного документообігу просимо врахувати зазначене вище при направленні відповідних запитів на проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав.

Також прошу розмістити текст зазначеного наказу (Порядок N 448/5) на веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби та сприяти у доведенні його положень до відома органів виконавчої влади.

З повагою,

 

Заступник Голови

І. А. Кухаренко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали