ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2012 р. N 115

Київ

Про надання адміністративних послуг в Міському дозвільному центрі

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 737 "Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг", доручень Адміністрації Президента України від 14.07.2011 N 41-02/529, Кабінету Міністрів України від 29.07.2011 N 35234/1/1-11 до протокольного рішення від 10 червня 2011 року за результатами засідання Комітету з економічних реформ з питань реформування сфери надання органами державної влади, місцевого самоврядування адміністративних послуг та результатів проведення регуляторної реформи та з метою поліпшення організаційних засад надання адміністративних послуг структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1. Запровадити надання адміністративних послуг структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виключно в Міському дозвільному центрі.

2. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Забезпечити надання адміністративних послуг виключно в Міському дозвільному центрі.

2.2. Забезпечити розробку стандартів адміністративних послуг та подати їх на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.3. У разі, коли право надання адміністративної послуги надано двом або більше суб'єктам, у тому числі місцевим органам виконавчої влади, територіальним органам центральних органів виконавчої влади, власний стандарт надання такої послуги розробити відповідно до типового стандарту надання адміністративної послуги, затвердженого відповідальним за надання адміністративної послуги центральним органом виконавчої влади.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали