КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 161/7498

Про надання Державній організації (установі, закладу) полку конвойної служби міліції, підпорядкованому ГУМВС України в місті Києві, земельної ділянки для обслуговування адмінбудівлі на вул. Кіровоградській, 60/48 у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати Державній організації (установі, закладу) полку конвойної служби міліції, підпорядкованому ГУМВС України в місті Києві, за умови виконання пункту 2 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,41 га для обслуговування адмінбудівлі на вул. Кіровоградській, 60/48 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 18.04.77 N 559/24 "Про відведення земельних ділянок управлінню внутрішніх справ Київського міськвиконкому під будівництво медвитверезників та дозвіл на реконструкцію жилого будинку під медвитверезник" та рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 16.10.78 N 1448/12 "Про відведення додаткової земельної ділянки головному управлінню капітального будівництва виконкому міськради під спорудження медвитверезника", у зв'язку з передачею будівель на баланс організації (наказ Головного управління МВС України в м. Києві від 20.03.2000 N 119, акт передачі-приймання основних засобів медичного витверезника N 2 ГУМВС України в м. Києві від 01.12.2000).

2. Державній організації (установі, закладу) полку конвойної служби міліції, підпорядкованому ГУМВС України в місті Києві:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо виготовлення документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

2.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

2.5. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.04.2011 N 05-7234.

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 18.04.77 N 559/24 "Про відведення земельних ділянок управлінню внутрішніх справ Київського міськвиконкому під будівництво медвитверезників та дозвіл на реконструкцію жилого будинку під медвитверезник" та рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 16.10.78 N 1448/12 "Про відведення додаткової земельної ділянки головному управлінню капітального будівництва виконкому міськради під спорудження медвитверезника".

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали