КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 706/6093

Про надання державному підприємству "Державне Київське конструкторське бюро "ЛУЧ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничих корпусів на вул. Мельникова, 2 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати державному підприємству "Державне Київське конструкторське бюро "ЛУЧ", за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,64 га для експлуатації та обслуговування виробничих корпусів на вул. Мельникова, 2 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.09.64 N 294 "Про закріплення території та додатковий відвод земельної ділянки організації п/с 50 Київського раднаргоспу", від 31.12.64 N 1824 "Про додатковий відвод земельної ділянки організації п/с 50 для будівництва резервуарів води та створення санітарної зони" та від 23.02.65 N 241/1 "Про дозвіл організації п/с 50 Київського раднаргоспу на будівництво інженерно-лабораторного корпусу", у зв'язку із закріпленням за підприємством будівель і споруд на праві повного господарського відання (довідка Міністерства промислової політики України від 26.10.2010 N 14/3-1-1802).

2. Державному підприємству "Державне Київське конструкторське бюро "ЛУЧ":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали