КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1070/7306

Про надання державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування парку відстою електропоїздів з лінійним пунктом (для їх обслуговування) на вул. Качалова, 5 та 5-а в Солом'янському районі м. Києва та на вул. Качалова, 5-а в Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельними ділянками, Київська міська рада вирішила:

1. Надати державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця", за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельні ділянки загальною площею 9,98 га для експлуатації та обслуговування парку відстою електропоїздів з лінійним пунктом (для їх обслуговування) на вул. Качалова, 5 та 5-а в Солом'янському районі м. Києва та на вул. Качалова, 5-а в Святошинському районі м. Києва за рахунок земель, які було відведено в користування згідно з рішенням Київської міської Ради депутатів трудящих від 10.06.69 N 966 "Про відвод земельної ділянки Київському відділу Південно-Західної залізниці Міністерства шляхів сполучення СРСР під будівництво парку відстою електропоїздів з лінійним пунктом для їх обслуговування" та рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 07.12.70 N 2112 "Про додатковий відвод земельної ділянки Київському відділу Південно-Західної залізниці Міністерства шляхів сполучення СРСР під будівництво парку відстою електропоїздів з лінійним пунктом для їх обслуговування".

2. Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельними ділянками.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельних ділянок.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали