КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 733/6120

Про надання Державному видавництву "ПРЕСА УКРАЇНИ" Державного управління справами земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничо-господарських і адміністративних будівель базисних складів паперу на вул. Героїв Космосу, 8-а у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу", статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати Державному видавництву "ПРЕСА УКРАЇНИ" Державного управління справами, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 4,885 га для експлуатації та обслуговування виробничо-господарських і адміністративних будівель базисних складів паперу на вул. Героїв Космосу, 8-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 09.04.68 N 493 "Про відвод земельної ділянки Видавництву і комбінату друку "Радянська Україна" під будівництво бази та складських приміщень", у зв'язку з закріпленням за видавництвом будівель і споруд на праві повного господарського відання (довідка Державного видавництва "ПРЕСА УКРАЇНИ" Державного управління справами від 30.11.2007 N 501-1670-к).

2. Державному видавництву "ПРЕСА УКРАЇНИ" Державного управління справами:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Питання майнових відносин вирішити в установленому порядку.

2.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) від 18.10.2010 N 05-6835.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної і проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

2.6. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали