КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 750/6137

Про надання державному виробничому підприємству "БУДРЕМКОМПЛЕКТ" Національної академії наук України земельних ділянок для експлуатації та обслуговування виробничих та адміністративних будівель і споруд на бульв. Академіка Вернадського, 36-в та для експлуатації і обслуговування гуртожитку на вул. Серповій, 16/21 у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 120 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельними ділянками, Київська міська рада вирішила:

1. Надати державному виробничому підприємству "БУДРЕМКОМПЛЕКТ" Національної академії наук України, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельні ділянки загальною площею 2,05 га, в тому числі:

- ділянку площею 1,98 га - для експлуатації та обслуговування виробничих та адміністративних будівель і споруд на бульв. Академіка Вернадського, 36-в у Святошинському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 11.04.61 N 592 "Про відвод земельної ділянки Академії наук УРСР під будівництво науково-дослідних інститутів, лабораторних баз і житла";

- ділянку площею 0,07 га - для експлуатації та обслуговування гуртожитку на вул. Серповій, 16/21 у Святошинському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 04.12.53 N 2387 "Про додатковий відвод земельної ділянки Будівельно-Монтажному Управлінню "АКАДЕМСТРОЙ" Академії Наук УРСР під будівництво гуртожитку" та від 05.05.53 N 794 "Про відвод земельної ділянки Будівельно-Монтажному Управлінню "АКАДЕМСТРОЙ" Академії Наук УРСР під будівництво гуртожитку на 100 чоловік".

2. Державному виробничому підприємству "БУДРЕМКОМПЛЕКТ" Національної академії наук України":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовленню документів, що посвідчують право користування земельними ділянками.

2.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельних ділянок.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали