РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.07.2011 р. N 346

Про надання допомоги в організації XI Всеукраїнського молодіжного мистецького соціально-екологічного фестивалю "Біле озеро"

На підставі статей 13, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 25.06.2011 N 30259/1/1-11, з метою популяризації національної культури, розвитку українського мистецтва та привернення уваги громадськості Рівненщини до проблем екології:

1. Управлінню культури і туризму, відділу у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Володимирецькій райдержадміністрації, виконавчому комітету Кузнецовської міської ради надати інформаційну та методичну допомогу в організації XI Всеукраїнського молодіжного мистецького соціально-екологічного фестивалю "Біле озеро", який пройде в період з 27 по 31 липня 2011 року.

2. Відділу у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Володимирецькій районній державній адміністрації, виконавчому комітету Кузнецовської міської ради надати фінансову підтримку в межах коштів, передбачених на реалізацію молодіжних програм та заходів у 2011 році.

3. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області забезпечити охорону правопорядку під час проведення XI Всеукраїнського молодіжного мистецького соціально-екологічного фестивалю "Біле озеро" та супровід підрозділами державної автомобільної інспекції автобусів з учасниками фестивалю від кордону Житомирської і Рівненської областей до м. Кузнецовська та у зворотному напрямку.

4. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та інформації облдержадміністрації, відділу забезпечення діяльності керівництва облдержадміністрації апарату облдержадміністрації забезпечити висвітлення заходу в засобах масової інформації.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 липня 2010 року N 323 "Про надання допомоги в організації X Всеукраїнського молодіжного мистецького соціально-екологічного фестивалю "Біле озеро".

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Губанова О. В.

 

В. о. голови адміністрації

А. Юхименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали