КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 372/6588

Про надання дозволів на створення органів самоорганізації населення - будинкових комітетів у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статті 140 Конституції України, статті 14 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 3, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 24 Закону України "Про органи самоорганізації населення", рішення Київської міської ради від 26.09.2002 N 10/170 "Про органи самоорганізації населення в місті Києві" Київська міська рада вирішила:

1. Враховуючи заяву ініціативної групи про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення від 21.12.2010 N 29/233-КО-17022/3, протокол зборів жителів за місцем проживання від 09.12.2010 та список учасників зборів жителів за місцем проживання:

1.1. Дозволити створити орган самоорганізації населення та визначити його назву - "Будинковий комітет "Вулиця Максима Кривоноса, 12, корпус 1".

1.2. Визначити, що орган самоорганізації населення "Будинковий комітет "Вулиця Максима Кривоноса, 12, корпус 1" діє в межах території будинку N 12, корпус 1 на вулиці Максима Кривоноса у Солом'янському районі м. Києва.

Згідно з протоколом зборів жителів за місцем проживання від 09.12.2010 на території діяльності органу самоорганізації населення "Будинковий комітет "Вулиця Максима Кривоноса, 12, корпус 1" мешкають на законних підставах (зареєстровано за місцем проживання) 65 жителів, у тому числі 49 жителів, які мають право голосу станом на 09.12.2010.

2. Враховуючи заяву ініціативної групи про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення від 17.12.2010 N 29/233-К-22236/2, протокол зборів жителів за місцем проживання від 08.12.2010 та список учасників зборів жителів за місцем проживання:

2.1. Дозволити створити орган самоорганізації населення та визначити його назву - "Будинковий комітет "Вулиця Освіти, 22/8".

2.2. Визначити, що орган самоорганізації населення "Будинковий комітет "Вулиця Освіти, 22/8" діє в межах території будинку N 22/8 на вулиці Освіти в Солом'янському районі м. Києва.

Згідно з протоколом зборів жителів за місцем проживання від 08.12.2010 на території діяльності органу самоорганізації населення "Будинковий комітет "Вулиця Освіти, 22/8" мешкають на законних підставах (зареєстровано за місцем проживання) 79 жителів, у тому числі 59 жителів, які мають право голосу станом на 08.12.2010.

3. Основними напрямками діяльності органів самоорганізації населення - будинкових комітетів є:

3.1. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення у межах Конституції і законів України.

3.2. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.

3.3. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку території діяльності органів самоорганізації населення, інших місцевих програм.

4. Надати органам самоорганізації населення - будинковим комітетам у межах території їх діяльності такі власні повноваження:

4.1. Представляти разом з депутатами Київради інтереси жителів у Київраді, місцевих органах виконавчої влади.

4.2. Сприяти додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень Київради та її виконавчих органів, розпоряджень Київського міського голови, рішень, прийнятих місцевими референдумами.

4.3. Вносити у встановленому порядку пропозиції до проектів програм соціально-економічного і культурного розвитку, бюджетів міста Києва.

4.4. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо охорони навколишнього природного середовища, проведенні робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані прибудинкових територій, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо.

4.5. Організовувати на добровільних засадах участь населення у здійсненні заходів щодо ремонту приміщень загального користування із дотриманням встановленого законодавством порядку проведення таких робіт.

4.6. Здійснювати контроль за якістю надання громадянам, які мешкають у житлових будинках на територіях діяльності органів самоорганізації населення для житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у зазначених житлових будинках ремонтних робіт.

4.7. Надавати необхідну допомогу навчальним закладам, закладам та організаціям культури, фізичної культури і спорту у проведенні культурно-освітньої, спортивно-оздоровчої та виховної роботи серед населення, розвитку художньої творчості, фізичної культури і спорту; сприяти збереженню культурної спадщини, традицій народної культури, охороні пам'яток історії та культури, впровадженню в побут нових обрядів.

4.8. Організовувати допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, сім'ям загиблих воїнів, партизанів та військовослужбовців, малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, а також самотнім громадянам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, вносити пропозиції з цих питань до Київради.

4.9. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні ними протипожежних заходів, організовувати вивчення населенням правил пожежної безпеки, брати участь у здійсненні громадського контролю за додержанням вимог пожежної безпеки.

4.10. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку.

4.11. Розглядати звернення громадян, вести прийом громадян.

4.12. Вести облік громадян за віком, місцем роботи чи навчання, які мешкають у межах території діяльності відповідного органу самоорганізації населення.

4.13. Сприяти депутатам Київради в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян і проведенні іншої роботи з мешканцями.

4.14. Інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.

5. Органи самоорганізації населення - будинкові комітети набувають власних повноважень після їхньої легалізації в порядку, встановленому статтею 13 Закону України "Про органи самоорганізації населення".

6. Органам самоорганізації населення - будинковим комітетам у місячний термін після легалізації шляхом повідомлення про заснування направити до секретаріату Київради копії таких документів: положення про орган самоорганізації населення, копію виписки з Єдиного реєстру органів самоорганізації населення у місті Києві, списку персонального складу членів органу самоорганізації населення.

7. Контроль за фінансовою діяльністю органів самоорганізації населення - будинкових комітетів у межах своїх повноважень здійснюють Київська міська рада та виконавчий орган Київради (Київська міська державна адміністрація).

8. Це рішення Київради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики і на виконавчий орган Київради (Київську міську державну адміністрацію).

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали