МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.08.2011 р. N 236-р

Про надання дозволу громадянці України Івановій В. В. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років загальною площею 1,7 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Ятрань" із земель державної власності (запасу) за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 93, 120, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл громадянці України Івановій В. В. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років загальною площею 1,7 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Ятрань" із земель державної власності (запасу) за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл громадянці Івановій В. В. на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання громадянці України Івановій В. В. в оренду терміном на 7 років загальною площею 1,7 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Ятрань" із земель державної власності (запасу) за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

3. Запропонувати громадянці України Івановій В. В.:

3.1. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років загальною площею 1,7 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Ятрань" із земель державної власності (запасу) за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області, подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання громадянці України Івановій В. В. в оренду терміном на 7 років загальною площею 1,7 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Ятрань" із земель державної власності (запасу) за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області, подати до Березанської районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали