Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 19 квітня 2018 року N 201-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників International Finance Corporation (м. Вашингтон, США) та приватного підприємства "Норія Захід" (далі - ПП "Норія Захід") (м. Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська область, Україна) про надання дозволу International Finance Corporation на набуття у власність активів ПП "Норія Захід", які забезпечують здійснення діяльності з приймання, зберігання та первинної обробки сільськогосподарських культур і знаходяться за адресою: Тернопільська обл., Гусятинський р-н, м. Хоростків, вул. Незалежності, буд. 1-ж та буд. 1-ж/2, встановив:

Концентрація полягає у набутті у власність International Finance Corporation активів ПП "Норія Захід", які забезпечують здійснення діяльності з приймання, зберігання та первинної обробки сільськогосподарських культур і знаходяться за адресою: Тернопільська обл., Гусятинський р-н, м. Хоростків, вул. Незалежності, буд. 1-ж та буд. 1-ж/2.

За інформацією заявників:

сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків;

частки або сукупні частки учасників концентрації не перевищують 20 відсотків на товарних ринках, на яких реалізується продукція (товари, роботи, послуги), без придбання або реалізації якої господарська діяльність будь-якого іншого учасника концентрації є неможливою.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл International Finance Corporation (м. Вашингтон, США) на набуття у власність активів приватного підприємства "Норія Захід" (м. Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., Україна, ідентифікаційний код юридичної особи 37372741), які забезпечують здійснення діяльності з приймання, зберігання та первинної обробки сільськогосподарських культур і знаходяться за адресою: Тернопільська обл., Гусятинський р-н, м. Хоростків, вул. Незалежності, буд. 1-ж та буд. 1-ж/2.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали