Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 19 вересня 2019 року N 627-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника учасників концентрації про надання компанії "Toyo Tire Corporation" (м. Ітамі, Японія) дозволу на придбання часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Тойо Тая Рус" (далі - ТОВ "Тойо Тая Рус") (м. Москва, Росія), встановив:

Концентрація полягає в придбанні компанією "Toyo Tire Corporation" 40 відсотків часток у статутному капіталі ТОВ "Тойо Тая Рус", що забезпечить досягнення 100 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

За інформацією заявників:

сукупна частка учасників концентрації на одному і тому самому товарному ринку не перевищує 15 відсотків;

частки (сукупні частки) учасників концентрації не перевищують 20 відсотків на товарних ринках, на яких реалізується продукція (товари, роботи, послуги), без придбання або реалізації якої господарська діяльність будь-якого іншого учасника концентрації є неможливою.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Toyo Tire Corporation" (м. Ітамі, Японія) на придбання часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Тойо Тая Рус" (м. Москва, Росія), що забезпечує досягнення 100 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали