КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 604/6840

Про надання дозволу на передачу приміщень територіальної громади міста Києва у безоплатне користування (позичку) приватно практикуючим лікарям, які залучені для надання населенню первинної медико-санітарної допомоги

Відповідно до Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві" (Закон N 3612-VI) та рішення Київської міської ради від 14.07.2011 N 370/5757 "Про проведення пілотного проекту залучення приватно практикуючих лікарів для надання населенню первинної медико-санітарної допомоги в Дарницькому та Дніпровському районах міста Києва на період 2011 року" (Рішення N 370/5757) Київська міська рада вирішила:

1. Уповноважити виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію) за поданням Головного управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та погодженням з постійними комісіями Київської міської ради, до функціональної спрямованості яких відносяться питання власності та питання охорони здоров'я, надавати дозволи лікувально-профілактичним закладам охорони здоров'я, за якими на праві господарського відання (оперативного управління) закріплено майно територіальної громади міста Києва, на передачу приміщень в безоплатне користування (позичку) приватно практикуючим лікарям, які залучені для надання населенню первинної медико-санітарної допомоги відповідно до рішення Київської міської ради від 14.07.2011 N 370/5757 "Про проведення пілотного проекту залучення приватно практикуючих лікарів для надання населенню первинної медико-санітарної допомоги в Дарницькому та Дніпровському районах міста Києва на період 2011 року" (Рішення N 370/5757).

2. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

3. Встановити, що приватно практикуючі лікарі загальної практики - сімейні лікарі відшкодовують лікувально-профілактичним закладам, за якими на праві господарського відання (оперативного управління) закріплено майно територіальної громади міста Києва, витрати на утримання наданих їм приміщень на підставі укладених з ними договорів (угод) про користування майном.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності та постійну комісію Київської міської ради з питань гуманітарної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали